0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI SEMINĀRI 17.01.2024. e-seminārs: “Darba tiesības. Aktualitātes. Praktiskie risinājumi darba tiesību un dokumentu pārvaldības jautājumos”

17.01.2024. e-seminārs: “Darba tiesības. Aktualitātes. Praktiskie risinājumi darba tiesību un dokumentu pārvaldības jautājumos”

95.59

Karīna Platā – maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas Personāla dokumentu pārvaldība autore (2003.-2019.), informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore
Cena žurnālu abonentiem €69 + PVN, pārējiem €79 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

Kategorija:

E-seminārs!

Darba tiesības. Aktualitātes. Praktiskie risinājumi darba tiesību un dokumentu pārvaldības jautājumos

17. janvārī plkst. 10:00 – 12:00
.

Ikdienā darba tiesisko attiecību jomā rodas daudz dažādu praktisku jautājumu. Lielākajā daļā gadījumu atbildes uz tiem var rast likumā, taču nereti rodas pārpratumi ar normas interpretāciju vai paliek nepamanīti kādi īpaši nosacījumi. Risinājuma meklējumā liela nozīme ir arī labajai praksei un tiesu atziņām. Seminārā tiks apskatīti dažādu darba tiesisko attiecību jomu jautājumi to ikdienas praktiskajā piemērošanā.

 1. Darba devēja ieinteresētība darba koplīguma noslēgšanā: darbinieku ēdināšanas nodrošināšana, ilgāka pārbaudes laika noteikšana, attālināta darba izdevumu segšana.
 2. Attālinātā darba vieta un darba laiks: darbinieka noteicošā loma attālinātās darba vietas noteikšanā; vai tas ietekmē arī noteikto darba laiku; ko darīt darba devējam.
 3. Darbinieka tiesības izvēlēties atvaļinājuma naudas saņemšanas laiku: vienotas formas ieviešana un iekšējās kārtības noteikšana; izmaksas “nākamajā darba samaksas dienā” izpratne.
 4. Darbinieka darba kavējumi: kā rīkoties darba devējam to fiksēšanai un kādus sodus iespējams piemērot.
 5. Papildu darbs un piemaksas par tā veikšana: kā dokumentāli noformējams papildu darbs un piemaksas veikšana; darba devēja rīcība noteiktā papildu darba un piemaksas pārtraukšanai.
 6. Blakus darbs: darba devēja tiesības tā ierobežošanai; kad to noteikt un kādos dokumentos.
 7. Amata apraksta sadaļas Darbinieka pienākumi nosacījuma “pildīt citus darba devēja norādījumus un uzdevumus” izpratne kontekstā ar likuma ierobežojumu par darba devēja rīkojuma robežām un saturu.
 8. Darba laika organizācijas pielāgošana darbinieka interesēm: pamats un nosacījumi.
 9. Darba laika uzskaite: kādu informāciju iekļaut darba laika uzskaites tabelēs.
 10. Īslaicīga prombūtne: kādos gadījumos darbinieks var to izmantot; kādus nosacījumus ieteicams iekļaut darba kārtībā tās izmantošanai;
 11. Darbiniekam saistošie dokumenti: izsniegšana vai iepazīstināšana.

.


Semināra norise

09:50–10:00  pieslēgšanās e-semināram
10:00–12:00  seminārs

Jautājumus semināra vadītājam, lūdzu, iesūtīt: [email protected]


Pievienošanās e-semināram


Vairāk par lektori

Karīna Platā – maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas Personāla dokumentu pārvaldība autore (2003.-2019.), informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore, strādājusi Valsts darba inspekcijā par direktora padomnieci, dažādu nozaru uzņēmumos par personāla vadītāju, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “17.01.2024. e-seminārs: “Darba tiesības. Aktualitātes. Praktiskie risinājumi darba tiesību un dokumentu pārvaldības jautājumos””

Jums arī varētu patikt…