0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI Semināru, kursu videoieraksti Darba tiesisko attiecību regulējošie dokumenti – e-semināra videoieraksts

Darba tiesisko attiecību regulējošie dokumenti – e-semināra videoieraksts

59.29

Lektore: Karīna Platā, maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā.

Cena žurnālu abonentiem €39 + PVN, pārējiem €49 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

E-semināra videoieraksts

“Kādi darba tiesisko attiecību regulējošie dokumenti nepieciešami uzņēmumā. Praktiska informācija par dokumentu saturu”.


E-semināra saturs:

  • Darba līgums kā pušu vienošanās. Likuma obligātās prasības tā saturam un pušu interešu atspoguļojums.
  • Darba kārtības noteikumi kā darba devēja prasību atspoguļojums. Kādi nosacījumi jāietver noteikumos atbilstoši likuma prasībām un kāda informācija var būt kā darba devēja intereses uzņēmuma darbības nodrošināšanai.
  • Amata apraksts – obligāts vai nepieciešams dokuments. Tā atšķirība no likuma prasības darba līgumā noteikt vispārīgu nolīgtā darba raksturojumu.
  • Darba samaksas nolikums. Kādos gadījumos to ieviest un kāda satura informāciju tajā iekļaut?
  • Darbinieku darba izpildes rezultātu novērtēšanas nolikums. Novērtēšanas mērķis, izvēlētā metode un iegūto datu izmantošana kā pamats procesa ieviešanai.
  • Rīkojumi. Kāda ir to loma personāla vadībā?
  • Pušu vienošanās vai darbinieka piekrišana. Darba likuma regulējums. Kopīgais un atšķirīgais.
  • Dokumentu aprites nosacījumi: papīra veids un / vai elektroniskais veids. Darba devēja priekšdarbi dokumentu aprites elektroniskā veida ieviešanā.

Šī semināra ieraksts tika veikts 2022. gada 30. novembrī. Videoieraksta ilgums ~ 2 h un 10 min.


E-semināra videoieraksts – tā ir iespēja noskatīties interesējošo semināru sev ērtā laikā un vietā. Atšķirībā no speciāli veidotiem apmācību video, šis ir “dzīvs” ieraksts no reāli notikuša semināra, kas nozīmē, ka ir iespēja dzirdēt arī dalībnieku uzdotos jautājumus un lektora sniegtās atbildes uz tiem. Saņemsiet arī lektora sagatavotos semināra izdales materiālus.

Šeit Jūs varat noskatīties demonstrācijas ierakstu:

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Darba tiesisko attiecību regulējošie dokumenti – e-semināra videoieraksts”