0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI 21.09.2022. e-seminārs: “Darbinieka uzteikums un darba devēja uzteikums saistībā ar darbinieka veselības stāvokli, darba līguma būtisko nosacījumu grozīšanu un darbinieku skaita samazināšanu”

21.09.2022. e-seminārs: “Darbinieka uzteikums un darba devēja uzteikums saistībā ar darbinieka veselības stāvokli, darba līguma būtisko nosacījumu grozīšanu un darbinieku skaita samazināšanu”

83.49

Karīna Platā – maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas Personāla dokumentu pārvaldība autore (2003.-2019.), informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore, strādājusi Valsts darba inspekcijā par direktora padomnieci, dažādu nozaru uzņēmumos par personāla vadītāju, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā

Cena žurnālu abonentiem €59 + PVN, pārējiem €69 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

E-seminārs!
Darbinieka uzteikums un darba devēja uzteikums saistībā ar darbinieka veselības stāvokli, darba līguma būtisko nosacījumu grozīšanu un darbinieku skaita samazināšanu

21. septembrī plkst. 10:00 – 12:00

  1. Darbinieka uzteikums. Kādas ir darbinieka tiesības savas gribas izpaudumā? Kādi ir uzteikuma termiņi un tā pagarināšanas pamatojums? Ko darīt darba devējam, ja darbinieks uzstāda savus nosacījumus uzteikuma termiņam? Darbinieka svarīgā iemesla izpratne un piemērošana praksē. Kādas tiesu prakses atziņas būtu piemērojamas?
  2. Darba devēja uzteikums saistībā ar darbinieka veselības stāvokli. Kāds dokuments ir uzteikuma pamatojumā? Tiesu prakses atziņas Obligātās veselības pārbaudes kartes aizpildīšanā un darba devēja rīcībā pirms uzteikuma izsniegšanas. Arodbiedrības loma darba līguma uzteikuma procesā. Uzteikuma termiņš un saturā iekļaujamā informācija.
  3. Darba devēja uzteikums saistībā ar darba līguma būtisko nosacījumu grozīšanu un darbinieku skaita samazināšanu. Kādi dokumenti ir uzteikuma pamatojumā? Darbinieku kategorijas, kurām nevar piemērot uzteikumus, cik ilgi? Tiesu prakses atziņas darbinieku aizsardzībā. Priekšrocību izvērtējums, kā to fiksēt? Darbinieks – arodbiedrības biedrs, ko darīt darba devējam? Uzteikuma termiņi. Uzteikuma saistībā ar būtisko darba līguma nosacījumu grozījumu satura atšķirības no darbinieku skaita samazināšanas uzteikuma satura. Uzteikuma termiņa pagarinājuma pamats, kā tas ietekmē pēdējo darba dienu?
  4. Atbildes uz jautājumiem.

Semināra norise:
09:50–10:00  pieslēgšanās e-semināram
10:00–12:00  seminārs


E-seminārs ir tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam. E-semināra dalībniekiem ir iespēja sekot līdzi lektora vizuālajai un audio prezentācijai, kā arī rakstiski uzdot jautājumus.
Pēc pieteikšanās un rēķina apmaksas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums ar unikālu saiti (linku).
UZMANĪBU! Šī saite nedrīkst tikt pārsūtīta citiem, tā ir izmantojama tikai vienam lietotājam – pirmajam, kas ar to pieslēgsies!
Jūs saņemsiet  savā e-pastā arī – lektora sagatavotos izdales materiālus (pirms semināra),  e-semināra ierakstu (5 darba dienu laikā pēc e-semināra norises).

Ja veiksiet maksājumu vienu līdz trīs darba dienas pirms e-semināra norises, lūdzam atsūtīt maksājuma uzdevuma kopiju ([email protected])!


Papildinformācija par to, kā līdzdarboties seminārā, Jums tiks sniegta tiešraidē īsi pirms e-semināra sākuma. Neskaidrību gadījumā uz Jūsu jautājumiem atbildēs Klientu serviss (tālr. 67606110, [email protected])

Jautājumus semināra vadītājam, lūdzu, iesūtīt: [email protected]

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Rekomendējamās tehniskās prasības

Pārbaudīt savu sistēmu automātiski

Operētājsistēma
Windows 7 – Windows 10
Mac OS X 10.9 (Mavericks) – macOS Mojave (10.14)
Linux
Google Chrome OS
Android OS 5 (Lollipop) – Android 9 (Pie)
iOS 10 – iOS 12
Windows Phone 8+, Windows 8RT+
Interneta pārlūks
Google Chrome (jaunākās 2 versijas)
Mozilla Firefox (jaunākās 2 versijas)
Interneta pieslēgums
Datoram: 1 Mbps vai labāks (broadband rekomendējams)
Mobilai ierīcei: 3G vai labāks (WiFi rekomendējams)
Programmatūra
GoToWebinar desktop app (lejupielādi piedāvāsim)
GoToWebinar mobile app (lejupielādi piedāvāsim)
JavaScript enabled
Aparatūra
2GB RAM (minimums), 4GB vai vairāk RAM (rekomendējams)
Microfons un skaļruņi (USB austiņas rekomendējamas)
Mobilās ierīces
iPhone 4S vai jaunāka
iPad 2 vai jaunāka

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “21.09.2022. e-seminārs: “Darbinieka uzteikums un darba devēja uzteikums saistībā ar darbinieka veselības stāvokli, darba līguma būtisko nosacījumu grozīšanu un darbinieku skaita samazināšanu””