0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI Semināru, kursu videoieraksti Kā vienkāršot grāmatvedības procesus, 30.03.2023. – semināra videoieraksts

Kā vienkāršot grāmatvedības procesus, 30.03.2023. – semināra videoieraksts

59.29

Lektore: Mag. oec. Ieva Liepiņa, sertificēta nodokļu konsultante, zvērināta revidente, SIA “Ievas Liepiņas birojs” valdes locekle.

Cena žurnālu abonentiem €39 + PVN, pārējiem €49 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

Semināra video ieraksts

“Kā vienkāršot grāmatvedības procesus”


E-semināra saturs:

  • Grāmatvedības darba organizācija un pienākumu sadale – uzņēmuma iekšienē vai sniedzot grāmatvedības ārpakalpojumu.
  • Datorprogrammas – instruments rutīnas darba organizēšanai, izmantojamu datu uzkrāšanai un standarta atskaišu uzturēšanai.
  • Grāmatvedības attaisnojuma dokumentu izvēle, noformēšana, un glabāšana – neveicot lieku darbu, bet uzturot VID pārbaudēm un uzņēmuma pārvaldei lietderīgu informāciju.
  • Kā racionāli veidot uzņēmuma autotransporta uzskaiti – pamatlīdzekļu grupēšana, ikgadējā inventarizācija, degvielas aprites organizēšana.
  • Aizdevumu / aizņēmumu līgumu slēgšana.
  • Debitoru un kreditoru uzskaites organizēšana un digitalizācijas iespējas netērējot nozīmīgus finanšu resursus – rēķinu apmaksas kontrole, uzkrāto saistību un uzkrāto ieņēmumu grāmatošana un prognozēšana.
  • Gada slēguma inventarizācijās pārbaudāmie jautājumi. Kādus darījumus atzīt par iepriekšējo periodu kļūdām. Kā grāmatot kļūdu labojumus un atrastos rēķinus, kuri attiecas uz iepriekšējiem periodiem.
  • gadā paredzētās un jau esošās nodokļu aktualitātes – VID nodokļu pārbaudes procesu izmaiņas, plānotās UIN aprēķināšanas izmaiņas.
  • Ārpusbilances līgumu aktualitātes, populārie līgumu nosacījumi un uz tiem attiecināmās grāmatvedības politikas.

Šī semināra ieraksts tika veikts 2023. gada 30. martā. Videoieraksta ilgums ~ 3 h un 5 min.


Semināra videoieraksts – tā ir iespēja noskatīties interesējošo semināru sev ērtā laikā un vietā. Atšķirībā no speciāli veidotiem apmācību video, šis ir “dzīvs” ieraksts no reāli notikuša semināra, kas nozīmē, ka ir iespēja dzirdēt arī dalībnieku uzdotos jautājumus un lektora sniegtās atbildes uz tiem. Saņemsiet arī lektora sagatavotos semināra izdales materiālus.

Šeit Jūs varat noskatīties demonstrācijas ierakstu:

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Kā vienkāršot grāmatvedības procesus, 30.03.2023. – semināra videoieraksts”