0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals GRĀMATAS KAD ATGRIEŽAS PAGĀTNE
Izpārdošana!

KAD ATGRIEŽAS PAGĀTNE

Original price was: €8.04.Current price is: €2.00.

Autors: Ričards Ingrems

Vienam no labākajiem Detroitas policijas izmeklētājiem, kapteinim Nikam Beketam, cīnoties ar noziedzniekiem par cilvēku dzīvībām, nācies iziet  caur uguni un ūdeni. Viņa ceļi krustojas ar slepkavu Saniju Elroju ar iesauku Doktors. Doktors slepkavo, atriebības alku mudināts, un par iejaukšanos savos plānos Niku soda, nogalinot viņa sievu.  Lai arī Nikam izdodas Doktoru notvert, par pārsteigumu daudziem, slepkavam nāvessoda vietā tiesa piespriež mūža ieslodzījumu. Niks jūtas piekrāpts un vēlas, kaut pats būtu nošāvis slepkavu. Viņš noslēdzas sevī  un pilnībā nododas darbam. Taču sāpīgā pagātne uzjundī ar nežēlīgu spēku, kad Niks uzzina, ka Doktoram izdevies izbēgt no cietuma. Un cīņa starp izmeklētāju un slepkavu atsākas ar jaunu sparu – abi ir pieredzējuši un spēj paredzēt viens otra nākamo soli, un abus uz priekšu dzen traģiskās pagātnes cirstās brūces, un atkal uz spēles liktas cilvēku dzīvības…kurš uzvarēs šoreiz?…

Līdz ar pirmajiem saules stariem Detroitu pāršalc ziņa, ka no Greihaundas cietuma naktī izbēdzis bīstams noziedznieks Sanijs Elrojs ar iesauku Doktors. Jo īpaši šī ziņa sanikno Niku Beketu, Detroitas policijas Slepkavību izmeklēšanas nodaļas kapteini, kura sievu Doktors pirms gadiem noslepkavoja, atriebjoties Nikam par iejaukšanos viņa atriebības plānu īstenošanā. Toreiz Beketam izdevās notvert Elroju, kad viņš jau bija paspējis nogalināt trīspadsmit cilvēkus, bet tiesa nāves soda vietā piesprieda slepkavam mūža ieslodzījumu. Tagad, kad Sanijam Elrojam ir izdevies izbēgt no viena no labāk apsargātajiem cietumiem, lieta atkal tiek uzticēta Beketam.
Izmeklētājs ar jaunu sparu ķeras klāt Elroja lietai, mēģinot paredzēt rūdītā noziedznieka nākamos soļus. Bet vai šoreiz Beketam izdosies atturēties no personīgās atriebības un tā negūs virsroku pār taisno tiesu?

GRĀMATAS SATURS:
1. daļa Kad atgriežas pagātne…
2. daļa Toreiz…
3. daļa Tagad…
4. daļa Visgrūtāk ir gaidīt…
5. daļa Viņš ir tepat līdzās
6. daļa Ko darīt?
7. daļa Ja vien tā pa īstam pacenšas…


GRĀMATAS DETAĻAS:
Formāts: 140mm x 210mm, mīkstie vāki, 264 lpp.
ISBN: 978-9984-826-89-9
Izdošanas gads: 2010
Izdevējs: Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “KAD ATGRIEŽAS PAGĀTNE”