0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals GRĀMATAS UZŅĒMUMA DARBĪBAS NOVĒRTĒŠANA
Izpārdošana!

UZŅĒMUMA DARBĪBAS NOVĒRTĒŠANA

Original price was: €13.00.Current price is: €5.00.

Autors: Autoru kolektīvs

Harvard Business Review on

Šodienas ekonomiskajā situācijā uzņēmuma panākumi balstās gan uz prasmi izvērtēt savu nemateriālo aktīvu darbību (klientu attiecības, iekšējie biznesa procesi un darbinieku izaugsme), gan uz spēju monitorēt tradicionālos finanšu radītājus. Tāpēc uzdevums novērtēt esošos darbības rādītājus un savietot tos ar uzņēmuma stratēģiju rada nopietnu izaicinājumu vadītājiem, kam jāprot sabalansēt ikdienas biznesa prasības ar uzņēmuma ilgtermiņa stratēģiskajiem mērķiem. Šajā rakstu krājumā atradīsiet doktora Roberta Kaplana un Deivida Nortona radītās sabalansēto rādītāju sistēmas aprakstu, tādu izcilu domātāju kā Pīters Drakers uzskatus, kā arī praktiskus padomus šodienas apstākļiem atbilstošas novērtēšanas sistēmas izveidē.

GRĀMATAS SATURS:
Informācija, bez kuras vadītājiem neiztikt
Pīters Drakers
Uzņēmuma darbības novērtēšanas manifests
Roberts Ekless
ABC metodes iespēju izmantošana
Džozefs Ness un Tomass Kukuza
Cik liela ir jūsu vadītāju atdeve
Roberts Saimonss un Antionio Davila
Kā komanda var kļūt izcila, izmantojot pareizos rādītājus
Kristofers Meijers
Sabalansēto rādītāju sistēma – darbības efektivitātes rādītājs
Roberts Kaplans un Deivids Nortons
Sabalansēto rādītāju sistēma darbībā
Roberts Kaplans un Deivids Nortons
Sabalansēto rādītāju sistēma kā stratēģiskās vadības sistēma
Roberts Kaplans un Deivids Nortons


PAR AUTORIEM:
Antionio Davila
(Antonio Davila) ir biznesa administrēšanas profesora asistents IESA starptautiskajā vadības universitātē Navarrā (Spānijā). Viņš publicējis rakstus par izmaksu uzskaiti un darbības novērtēšanas rādītājiem. Viņa pēdējais pētījums fokusējas uz jaunu produktu attīstības formālajām sistēmām. Patlaban viņš pēta, kā uzņēmumi izmanto vadības kontroles sistēmas, lai īstenotu stratēģijas, un ir sarakstījis vairākus darbus par šo tematus.

Pīters Drakers (Peter F. Drucker) ir rakstnieks, pasniedzējs un konsultants. Viņa divdesmit deviņas grāmatas ir publicētas vairāk nekā divdesmit valodās. Viņš ir Peter F. Drucker Foundation for Nonprofit Management dibinātājs un sniedzis padomus valdībām, valsts institūcijām un globāla mēroga uzņēmumiem.

Roberts Ekless (Robert G. Eccles) ir Advisory Capital Partners, Inc. (ACP) dibinātājs un prezidents. ACP sniedz plaša spektra konsultāciju pakalpojumus lieliem un vidējiem uzņēmumiem par stratēģijas, organizācijas izveides un kultūras, kā arī finanšu struktūras jautājumiem. Pirms ACP Dr. Ekless bija profesors Hārvarda Biznesa skolā un valdes priekšsēdētājs Organizational Behavior and Human Resources Management Area. Viņš ir vairāku rakstu un grāmatu autors, tostarp Beyond the Hype: Rediscovering the Essence of Management (HBS Press, 1994) un Doing Deals: Investment Banks at Work (HBS Press, 1988).

Roberts Kaplans (Robert S. Kaplan) ir Mārvina Bouvera stipendiāts, līderības attīstības profesors Hārvarda Biznesa skolā. Viņa izpēte, pasniedzēja darbs un konsultācijas fokusējas uz jaunām izmaksu un darbības novērtēšanas sistēmām, galvenokārt ABC un sabalansēto rādītāju sistēmu. Viņš ir vairāk nekā simt dokumentu un deviņu grāmatu autors un līdzautors. Viņa pēdējie darbi: Cost and Effect: Using Integrated Cost Systems to Drive Profitability and Performance (HBS Press, 1998) ar Robinu Kūperu (Robin Cooper) un The Balanced Scorecard: Translating Strategy into Action (HBS Press, 1996) ar Deividu Nortonu (David Norton). 1994. gadā HBS Management Productions izdeva viņa videoierakstu sēriju četrās daļās Measuring Corporate Performance. Tajā ietverta ABC un sabalansēto rādītāju sistēmu koncepcija un uzņēmumu pieredze.

Tomass Kukuza (Thomas G. Cucuzza) ir Price Waterhouse finanšu un izmaksu vadības nodaļas partneris Klīvlendā, Ohaijo štatā. Viņš darbības lauks – specializēto izmaksu vadības sistēmu izveide. 1989. gadā Kukuza izveidoja un ieviesa vienu no pirmajām ABC sistēmas programmatūrām. 1994. gadā viņš radīja Price Waterhouses ACTIVA programmatūru, kas balstīta uz klientu serveru izmaksu vadības sistēmu un ko izmanto visā pasaulē. Patlaban viņš strādā pie autoražotāja ABC programmatūras izstrādes. Kukuza arī palīdzējis ieviest peļņas atskaitīšanas, darbības rādītāju un izmaksu vadības sistēmas virknei klientu ražošanas un pakalpojumu sektoros.

Filozofijas doktors Kristofers Meijers (Christopher Meyer) ir Integral, Inc. vadītājs. Uzņēmums specializējies vadības konsultēšanā par stratēģiju, tehnoloģijām un inovāciju vadīšanu. Meijers ir fast Cycle Time and Relentless Growth autors. Viņš ir arī instruktors Kalifornijas institūta Tehnoloģiski industriālo attiecību centrā un bijušais Stenfordas universitātes akadēmiskais direktors ātrā cikla stratēģijas programmai.

Džozefs Ness (Joseph A. Ness) ir Price Waterhouse finanšu un izmaksu vadības nodaļas partneris Setlūisā, Misūri štatā. Viņam ir vairāk nekā divdesmit gadu pieredze peļņas, darbības un izmaksu vadības sistēmu izveidē klientiem ražošanas un pakalpojumu sektoros. Ness nesen vadīja starptautisku projektu, lai izveidotu Price Waterhouses ABC sistēmas programmatūru ACTIVA. Patalaban viņš ir atbildīgs par tās ieviešanas pārraudzīšanu divos uzņēmumos no Fortune 500 saraksta un kādā lielā federālajā aģentūrā.

Deivids Nortons (David P. Norton) ir Renaissance Wordwide Strategy Group dibinātājs un prezidents. Tas ir starptautisks konsultēšanas uzņēmums, kas specializējas biznesa stratēģijas, darbības novērtēšanas un organizācijas atjaunošanas jautājumos. Nortons ir vairāku darbu autors, tostarp trīs raksti publicēti žurnālā Harvard Business Review, un rubrikas Journal of Strategic Performance Management vadītājs. Kopā ar Dr. Robertu Kaplanu (Robert Kaplan) sarakstījis grāmatu The Balanced Scorecard: Translating Strategy into Action (HBS Press, 1996). Nortons lasa lekcijas, un viņa darbs pie sabalansēto rādītāju sistēmas tiek pieminēts daudzos rakstos un profesionālajās konferencēs.

Roberts Saimonss (Robert Simons) ir Čārlza Viljamsa stipendiāts, biznesa administrēšanas profesors Hārvarda Biznesa skolā un augstskolas izpētes nodaļas direktors. Konsultējis vairākus uzņēmumus stratēģijas un darbības rādītāju kontroles jautājumos. Saimonss ir darba Levers of Control: How Managers Use Innovative Control Systems to Drive Strategic Renewal (HBS Press, 1995) autors. Viņa izpētes darbs par biznesa stratēģijas un vadības kontroles sistēmu attiecībām radis atspoguļojumu grāmatās, kā arī žurnālos Harvard Business Review, Strategic Management Journal un Accounting and Management.


PRODUKTA DETAĻAS:
Formāts:
210×140 mm, mīkstos vākos, 179 lpp.
ISBN: 978-9984-826-27-1
Izdošanas gads: 2008
Izdevējs: Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “UZŅĒMUMA DARBĪBAS NOVĒRTĒŠANA”