0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI Semināru, kursu videoieraksti Līgums – nodarbināšanas pamats , 17.05.2024. e-semināra videoieraksts

Līgums – nodarbināšanas pamats , 17.05.2024. e-semināra videoieraksts

59.2971.39

Karīna Platā
maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore

.

Līgums – nodarbināšanas pamats. Darba un uzņēmuma līguma kopīgais un atšķirīgais

E-semināra videoieraksts

Semināra saturs:

Civillikuma nodaļā Prasījumi no darba attiecībām regulējums noteikts darba līgumam un uzņēmuma līgumam. Praksē nereti ir jautājumi par darbinieka nodarbināšanas pamatu: vai vienmēr jāslēdz darba līgums, varbūt var nodarbināt uz uzņēmuma līguma pamata? Vebinārā apskatīsim, kādi nosacījumi ir katras nodarbināšanas pamatā.

 Programma:
1. Civillikums kā vispārējā tiesību norma un Darba likums kā speciālā tiesību norma.
2. Pamata pazīmju kopums, kas darba tiesiskās attiecības nošķir no pakalpojuma sniegšanas.
3. Darba devēja atbildība par darba līguma formu un saturu: kādu informāciju darba devējs drīkst prasīt personai darba līguma sagatavošanai; nozīmīgākie darba līgumā ietveramie nosacījumi (darbinieka e-pasts, darba vieta, darba samaksa, līguma termiņš, pārbaudes laiks, izpildāmie pienākumi, nolīgtais darba laiks, komercnoslēpums un konfidenciāla informācija, zaudējumu piedziņa u.c.); kādi darba līguma nosacījumi uzskatāmi par spēkā neesošiem, to apstrīdēšanas kārtība.
4. Uzņēmuma līguma forma, satura pazīmes, pasūtītāja un uzņēmēja savstarpējās tiesības un pienākumi, līguma izbeigšanas pamats un apstrīdēšanas kārtība.


Šī semināra ieraksts tika veikts 2024. gada 17. maijā
Videoieraksta ilgums ~ 2 h.


E-semināra videoieraksts – tā ir iespēja noskatīties interesējošo semināru sev ērtā laikā un vietā. Atšķirībā no speciāli veidotiem apmācību video, šis ir “dzīvs” ieraksts no reāli notikuša semināra, kas nozīmē, ka ir iespēja dzirdēt arī dalībnieku uzdotos jautājumus un lektora sniegtās atbildes uz tiem. Saņemsiet arī lektora sagatavotos semināra izdales materiālus.

Šeit Jūs varat noskatīties demo ierakstu:

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Līgums – nodarbināšanas pamats , 17.05.2024. e-semināra videoieraksts”

Jums arī varētu patikt…

 • BilancePLZ izmegini

  BilancePLZ (portāls plz.lv) ar 30 dienu izmēģinājumu

  12.00 / mēnesī ar 30 dienu izmēģinājumu par 1.00
  ABONĒT
 • BILANCES ZELTA KOMPLEKTS fotoattēls

  BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

  329.00
  Izvēlieties