0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals E-GRĀMATAS E-GRĀMATA MANI SEPTIŅI SOĻI BIZNESA UZSĀKŠANAI

E-GRĀMATA MANI SEPTIŅI SOĻI BIZNESA UZSĀKŠANAI

2.99

Autores: Aiva Vīksna, Rita Baroniņa

Šā stāsta mērķis nav atklāt detaļās kādas noteiktas biznesa idejas īstenošanu dzīvē, bet gan iedrošināt topošos uzņēmējus, kā soli pa solim veidot savu pirmo uzņēmumu.
Padomi nāk no reālu uzņēmēju dzīves un stāsta autores Aivas Vīksnas daudzu gadu pieredzes biznesā, strādājot ar topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem, lasot lekcijas augstskolās, vadot mentoringa programmas, uzstājoties semināros.

E-grāmatas lasīšana notiek TIKAI TIEŠSAISTĒ portālā BilancePLZ (plz.lv/e-gramatas)

Kategorija: Birkas: ,

E-GRĀMATA MANI SEPTIŅI SOĻI BIZNESA UZSĀKŠANAI

Nereti uzņēmējiem jautā: «Un kā jūs sākāt?» vai «Kā dzima doma par šādu biznesu?» Katra uzņēmēja stāsts ir atšķirīgs, caurvīts personiskām emocijām un pārdzīvojumiem. Vienam ideja radās, auklējot bērnu, citam – tīrot garāžu, vēl kādam – sēžot laivā ezera vidū.
Šā stāsta mērķis nav atklāt detaļās kādas noteiktas biznesa idejas īstenošanu dzīvē, bet gan iedrošināt topošos uzņēmējus, kā soli pa solim veidot savu pirmo uzņēmumu. Mēs apzināti neaprakstījām kādas konkrētas biznesa idejas īstenošanu, jo katra no tām ir unikāla, katrai ir jārod sava pieeja, savs īstenošanas ceļš.
Lai gan stāsta varoņi un situācijas ir izdomātas, padomi nāk no reālu uzņēmēju dzīves un stāsta autores Aivas Vīksnas daudzu gadu pieredzes biznesā, strādājot ar topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem, lasot lekcijas augstskolās, vadot mentoringa programmas, uzstājoties semināros. Aprakstītās situācijas var risināt atšķirīgi, tāpat arī soļi uzņēmuma dibināšanā vai biznesa plāna veidošanā katram būs atšķirīgi, bet ceram, ka šis stāsts jums sniegs ne tikai iedvesmu, bet arī noderīgas idejas un padomus.


PAR AUTORĒM:
Aiva Vīksna
, izdevniecības Lietišķās informācijas dienests biznesa attīstības vadītāja, LDDK viceprezidente, biedrības Līdere valdes priekšsēdētāja, biedrības Latvijas Privāto Investoru asociācija valdes priekšsēdētāja, mentore, grāmatas Savs bizness autore un grāmatas No idejas līdz panākumiem līdzautore.
Rita Baroniņa
, tulkotāja, beigusi Latvijas Kultūras akadēmiju iegūstot maģistra grādu kultūras menedžmentā.


E-GRĀMATAS “MANI SEPTIŅI SOĻI BIZNESA UZSĀKŠANAI” DETAĻAS:
Formāts: E-grāmata MANI SEPTIŅI SOĻI BIZNESA UZSĀKŠANAI lasāma tikai interneta vietnē BilancePLZ, 112 lpp.
ISBN: 978-9984-826-61-5
Izdevējs: Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests
Izdošanas gads: 2009

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “E-GRĀMATA MANI SEPTIŅI SOĻI BIZNESA UZSĀKŠANAI”

Jums arī varētu patikt…