0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI Semināru, kursu videoieraksti Kursi: NODOKĻU GRĀMATVEDĪBA – videoieraksts

Kursi: NODOKĻU GRĀMATVEDĪBA – videoieraksts

301.29

Lektore: Mg.oec., doktorante, Latvijas Republikas sertificēta grāmatvede, nodokļu un grāmatvedības kursu pasniedzēja, ārpakalpojuma grāmatvede Aļona Irmeja.

Cena žurnālu abonentiem €239 + PVN, pārējiem €249 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

Kursi “NODOKĻU GRĀMATVEDĪBA” – videoieraksts

Kursi Nodokļu grāmatvedība – to mērķis ir mācību procesa rezultātā izprast un apgūt nodokļus, to objektus, aprēķināšanas, deklarēšanas un maksāšanas kārtību.

Programma paredzēta grāmatvežiem, finanšu direktoriem, uzņēmuma vadītājiem un citiem interesentiem, kas vēlas nostiprināt savas zināšanas nodokļos.

Mācību laikā tiek apskatīta nodokļu likumdošana un praktiski piemēri, lai padziļināti izprastu LR nodokļu sistēmu, tiek aplūkotas nodokļu likumdošanas izmaiņas, kas stājās spēkā 2021. gadā un stāsies spēkā 2022. gadā.


Mācību saturs:
 • Nodokļu sistēma LR: nodokļu veidi, to objekti, nodokļu deklarēšanas un maksāšanas kārtība. Nodokļu maksātāja pienākumi, tiesības un atbildība. Nodokļu pārbaudes. Jaunai Grāmatvedības likums un pakārtotie MK noteikumi.
 • Mikrouzņēmumu nodoklis (MUN): nodokļa maksātāji, ierobežojumi MUN maksātājiem. MUN aprēķināšana, deklarēšana un maksāšana. Darbinieku sociālās garantijas un nodokļu atvieglojumi. Praktiski piemēri.
 • Dabas resursu nodoklis: nodokļa objekti un aprēķināšana. Atbrīvojumi.
 • Akcīzes nodoklis: nodokļa objekti. Atbrīvojumi no nodokļa.
 • Nekustamā īpašuma nodoklis: nodokļa objekti, maksāšanas kārtība. Atbrīvojumi no nodokļa.
 • Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis: nodokļa objekts un maksātāji, maksāšanas kārtība, atbrīvojumi. Dažādas praktiska situācijas.
 • Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (VSAOI): sociāli apdrošināmās personas un to reģistrācija. VSAOI objekts. VSAOI likmes, aprēķināšanas, deklarēšanas un maksāšanas kārtība. Minimālās VSAOI no 01.07.2021.
 • Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN): IIN objekti un progresīvās likmes. Ar nodokli neapliekamie ienākumi. Atvieglojumi. Algas nodokļa aprēķināšana. Paziņojumi par fiziskajām personām izmaksātajām summām. Gada ienākumu deklarācija.
 • Pašnodarbinātas personas nodokļi: kādus nodokļa veidus var izvēlēties maksāt saimnieciskās darbības veicēji: IIN vispārējā kārtībā, mikrouzņēmuma nodoklis vai patentmaksa.  Katra nodokļa veida īpatnības un uzskaite, atskaites. Autoratlīdzību saņēmēju nodokļu veidi 2021. un 2022. gadā.
 • Pievienotās vērtības nodoklis (PVN): PVN darījumi, likmes, neapliekami darījumi. Priekšnodoklis un to korekcija. Priekšnodokļa atgriešana no ES dalībvalstīm. Darījumi ar ES un trešajām valstīm. Īpašās PVN piemērošanas kārtības (ar lietotām mantām, būvniecībā, metāllūžņos u.c.), PVN deklarācija un pielikumi. Praktiski piemēri un uzdevumi.
 • Uzņēmumu ienākuma nodoklis (UIN): UIN aprēķināšana un deklarēšana. Ar nodokli apliekamie objekti un bāze. Nodokļa likmes pielietošana. Ar saimniecisko darbību nesaistīti izdevumi, īpaši uzskaitāmie izdevumi. Pārejas noteikumi. UIN deklarācija.
 • Nodokļu aktualitātes 2022. gadā.

Kursi “NODOKĻU GRĀMATVEDĪBA”  – to videoieraksts tika veikts no 2021. gada 6. oktobra līdz 15. decembrim.

Kursu videoieraksts sastāv no desmit nodarbībām ar kopējo garumu ~ 30 h!


Kursu un semināru videoieraksti – tā ir iespēja noskatīties interesējošo saturu sev ērtā laikā un vietā. Atšķirībā no speciāli veidotiem apmācību video, šis ir “dzīvs” ieraksts no reāli notikušiem kursiem, kas nozīmē, ka ir iespēja dzirdēt arī dalībnieku uzdotos jautājumus un lektora sniegtās atbildes uz tiem.

Lektora sagatavotās prezentācijas un mācību materiāli pieejami lejupielādei PDF un word formātā.

Šeit var noskatīties kursu demonstrācijas ierakstu

Jaunākie Bilances Akadēmijas kursi

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Kursi: NODOKĻU GRĀMATVEDĪBA – videoieraksts”