0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals DRUKĀTIE ŽURNĀLI BILANCE

BILANCE

12.00119.00

GRĀMATVEDĪBA  LIKUMDOŠANA  FINANSES
Žurnāls par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm
ar labāko grāmatvedības un nodokļu ekspertu kompetentiem skaidrojumiem.

Kategorijas: Birkas:

BILANCE ir žurnāls par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm ar labāko grāmatvedības un nodokļu ekspertu kompetentiem skaidrojumiem. Informatīvi, skaidrojoši un analītiski, ikvienam saprotamā valodā izklāstīti svarīgi jautājumi, kuri dažādu nozaru un līmeņu grāmatvedības speciālistiem rodas ikdienas darbā.
Žurnālā tiek publicēti atzītu un kompetentu speciālistu – zvērinātu revidentu, Valsts ieņēmumu dienesta darbinieku, nodokļu konsultantu u.c. – skaidrojumi, komentāri, viedokļi un padomi, kā labāk rīkoties strauji mainīgajā likumdošanas vidē.  Praktiskos piemērots tiek parādīts, kā pareizi veikt ienākumu un izdevumu uzskaiti, piemērot nodokļus, aprēķināt darba samaksu, sastādīt gada pārskatus un deklarācijas atbilstoši likumdošanas prasībām, kā arī citas aktualitātes, kas tieši skar grāmatvedības un finanšu uzskaiti.


Žurnāls BILANCE iznāk reizi mēnesī (aptuveni mēneša otrajā nedēļā), un abonenti jaunāko eBilanci var lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī jau pirms drukātā žurnāla iznākšanas. Arī iepriekš izdoto žurnālu BILANCE eArhīvs abonentiem pieejams bez maksas.

Abonenti saņem atlaides dalības maksai BILANCES AKADĒMIJAS semināros, kursos un iespēju par īpaši draudzīgu cenu piedalīties ikgadējā BILANCES KONFERENCĒ.


Žurnāls BILANCE tiek izdots kopš 2000. gada un jau kopš pirmā numura tas ir tirgus līderis līdzīgu izdevumu vidū.
Žurnāla pastāvīgās rubrikas ir tādas kā: Grāmatvedība, Nodokļi, Finanses, Uzņēmuma, iestādes, organizācijas attīstība.

Žurnāla BILANCE galvenā redaktore ir Vita Zariņa.
Gadu gaitā savus skaidrojumus, komentārus un padomus Bilancē ir publicējuši, un žurnāla rakstu autori ir tādi Latvijā pazīstami un kompetenti speciālisti, kā: Mg.sci.oec. Maija Grebenko, Inguna Leibus, Anna Medne, Laila Kelmere, Ņina Podvinska, Inga Pumpure, Olga Lukašina, Ilga Matule, Nelda Janoviča, Sandra Dzerele, Anda Ziemele, Astra Kaļāne, Gunta Kauliņa, Ieva Liepiņa, Dace Pelēkā, Daina Robežniece, Sanita Dambe, Diāna Kļuškina, Dainis Gašpuitis, Juris Stinka, Ilmārs Šņucins, Jānis Ošlejs, Jānis Taukačs un daudzi citi. 

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “BILANCE”

Jums arī varētu patikt…

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: