0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

BIZNESSAicina pieteikties kontaktbiržā biznesa ideju autorus un investorus

Aicina pieteikties kontaktbiržā biznesa ideju autorus un investorus

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA "Grupa ’93" aicina līdz 24. septembrim biznesa projektu attīstītājus un autorus, kā arī topošos un esošos uzņēmējus pieteikt savu dalību forumā, kurā investoriem tiks prezentēti potenciāli investīciju izvietošanas projekti. Kontaktbirža paredzēta 2012. gada 15. novembrī un tās darba valoda būsd angļu valoda. Pasākuma norises vieta vēl tiks precizēt. Projektu rakstītāji, kuri vēlas uzlabot savas zināšanas par inovatīva projekta vadīšanu, attīstīšanu un investīciju piesaisti, ir aicināti aizpildīt elektronisko pieteikuma formu līdz 24. septembrim. Pieteikuma forma (angļu valodā) pieejama šeit. Labāku rezultātu sasniegšanai: 20 labākajiem biznesa ideju autoriem tiks piedāvāta iespēja piedalīties apmācību…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA "Grupa ’93" aicina līdz 24. septembrim biznesa projektu attīstītājus un autorus, kā arī topošos un esošos uzņēmējus pieteikt savu dalību forumā, kurā investoriem tiks prezentēti potenciāli investīciju izvietošanas projekti. Kontaktbirža paredzēta 2012. gada 15. novembrī un tās darba valoda būsd angļu valoda. Pasākuma norises vieta vēl tiks precizēt. Projektu rakstītāji, kuri vēlas uzlabot savas zināšanas par inovatīva projekta vadīšanu, attīstīšanu un investīciju piesaisti, ir aicināti aizpildīt elektronisko pieteikuma formu līdz 24. septembrim. Pieteikuma forma (angļu valodā) pieejama šeit. Labāku rezultātu sasniegšanai:
  • 20 labākajiem biznesa ideju autoriem tiks piedāvāta iespēja piedalīties apmācību seminārā 2012. gada 17.-18. oktobrī (informācija par apmācību semināru šeit;
  • 5 perspektīvākajiem projektiem organizatori nodrošinās padziļinātas ekspertu konsultācijas tirgus novērtēšanā un investīciju piedāvājuma pilnveidošanā.
Ņemot vērā to, ka dalībnieku skaits apmācībās un kontaktbiržā ir ierobežots, pieteikto dalībnieku biznesa idejas izvērtēs organizatoru komisija pēc noteiktiem vērtēšanas kritērijiem. Nozīmīgākie no tiem: projekta konkurētspēja, novitāte, komandas kapacitāte un starptautiskās izaugsmes potenciāls. Vērtēšanas kritēriji (informācija angļu valodā). Dalībai kontaktbiržā tiks apstiprināti 10 projekti. Forums tiek organizēts valsts atbalsta programmas "Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai" ietvaros.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: