0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

BIZNESSAicinām uzņēmumus aizpildīt aptauju par inflācijas, sankciju, energoresursu krīzes ietekmi

Aicinām uzņēmumus aizpildīt aptauju par inflācijas, sankciju, energoresursu krīzes ietekmi

Žurnāls “Bilance” un portāls BilancePLZ veic pētījumu ar mērķi noskaidrot, kā inflācija, energoresursu krīze un Krievijai/Baltkrievijai piemērotās sankcijas ietekmē Latvijas uzņēmumu darbību. Aicinām Jūs atvēlēt 5 minūtes un līdz 10. oktobrim aizpildīt  anonimizētu aptauju (nav jānorāda ne vārds, ne uzņēmuma nosaukums), lai kopīgi gūtu iespējami plašāku un objektīvāku priekšstatu par pašreizējo situāciju Latvijas uzņēmējdarbībā, kā arī vēlamāko valdības rīcību.

Aptauja pieejama “Google Docs” platformā: https://docs.google.com/forms/d/1dPD-iee5H73hfgfsj5OYSIadEIBPoM4-x3FuFVirleQ

#SIF_MAF2022 Projektu Latvijas ekonomika sankciju ēnā un inflācijas spīlēs” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Žurnāls "Bilance" un portāls BilancePLZ veic pētījumu ar mērķi noskaidrot, kā inflācija, energoresursu krīze un Krievijai/Baltkrievijai piemērotās sankcijas ietekmē Latvijas uzņēmumu darbību. Aicinām Jūs atvēlēt 5 minūtes un līdz 10. oktobrim aizpildīt  anonimizētu aptauju (nav jānorāda ne vārds, ne uzņēmuma nosaukums), lai kopīgi gūtu iespējami plašāku un objektīvāku priekšstatu par pašreizējo situāciju Latvijas uzņēmējdarbībā, kā arī vēlamāko valdības rīcību.

Aptauja pieejama "Google Docs" platformā: https://docs.google.com/forms/d/1dPD-iee5H73hfgfsj5OYSIadEIBPoM4-x3FuFVirleQ

#SIF_MAF2022 Projektu "Latvijas ekonomika sankciju ēnā un inflācijas spīlēs" finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: