0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

BIZNESSFINANSESBiznesa projektu atbalstam visā Latvijā darbu sāk Hipotēku bankas konsultāciju centri

Biznesa projektu atbalstam visā Latvijā darbu sāk Hipotēku bankas konsultāciju centri

(0)

Lai informācija un konsultācijas par valsts atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai klientiem būtu pieejamas iespējami tuvu, februārī visā Latvijā darbu sākuši Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centri.

Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centri tiek atvērti 19 pilsētās: Aizkrauklē, Alūksnē, Balvos, Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Krāslavā, Kuldīgā, Limbažos, Līvānos, Madonā, Ogrē, Preiļos, Saldū, Talsos, Tukumā, Smiltenē un Valkā. Konsultāciju centrs tuvākajā laikā tiks atvērts arī Salacgrīvā. Ar aizdevumu konsultantiem var tikties noteiktajos konsultāciju laikos vai iepriekš vienojoties par tikšanās laiku un vietu.

Centru adreses un kontaktinformācija: www.hipo.lv.

Konsultāciju centros par valsts atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai aicināti interesēties jaunie uzņēmēji un tie, kas vēl tikai domā par biznesa uzsākšanu, ražotāji, lauksaimnieki, mikrouzņēmumi, mazie un vidējie uzņēmumi, kas vēlas sākt biznesu vai attīstīt un paplašināt esošo uzņēmumu.

Hipotēku bankas kā attīstības bankas īstenotajās valsts atbalsta programmās dažādām uzņēmēju vajadzībām ir pieejami vairāk nekā 100 miljoni latu. Šie resursi paredzēti jomām, kurās finanšu tirgus nesniedz finansējumu pietiekamā apjomā, un tiem klientiem un projektiem, kurus no komercbanku viedokļa nav ekonomiski izdevīgi finansēt. Iemesli tam var būt visdažādākie – saistīti ar paaugstinātiem riskiem, piemēram, jaundibināts uzņēmums, nepietiekams nodrošinājums, ļoti strauja uzņēmuma izaugsme, vai augstām apkalpošanas izmaksām, piemēram, mazi projekti, biznesa uzsācēji bez iepriekšējas pieredzes.

Hipotēku banka valsts uzdevumā pilda attīstības institūcijas funkcijas. Bankas prioritāte ir atbalsts mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un ekonomiskās aktivitātes veicināšana visos Latvijas reģionos. Pēdējos gados Hipotēku banka dažādām uzņēmēju vajadzībām piešķīrusi vairāk nekā 263 miljonus latu, atbalstīti vairāk nekā 3800 Latvijas uzņēmēju projekti, palīdzot saglabāt esošās un radīt tūkstošiem jaunas darbavietas.

 

Infografika: valsts atbalsts biznesam

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Novērtējiet šo rakstu
(0)
Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Lai informācija un konsultācijas par valsts atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai klientiem būtu pieejamas iespējami tuvu, februārī visā Latvijā darbu sākuši Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centri. Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centri tiek atvērti 19 pilsētās: Aizkrauklē, Alūksnē, Balvos, Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Krāslavā, Kuldīgā, Limbažos, Līvānos, Madonā, Ogrē, Preiļos, Saldū, Talsos, Tukumā, Smiltenē un Valkā. Konsultāciju centrs tuvākajā laikā tiks atvērts arī Salacgrīvā. Ar aizdevumu konsultantiem var tikties noteiktajos konsultāciju laikos vai iepriekš vienojoties par tikšanās laiku un vietu. Centru adreses un kontaktinformācija: www.hipo.lv. Konsultāciju centros par valsts atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai aicināti interesēties jaunie uzņēmēji un tie, kas vēl tikai domā par biznesa uzsākšanu, ražotāji, lauksaimnieki, mikrouzņēmumi, mazie un vidējie uzņēmumi, kas vēlas sākt biznesu vai attīstīt un paplašināt esošo uzņēmumu. Hipotēku bankas kā attīstības bankas īstenotajās valsts atbalsta programmās dažādām uzņēmēju vajadzībām ir pieejami vairāk nekā 100 miljoni latu. Šie resursi paredzēti jomām, kurās finanšu tirgus nesniedz finansējumu pietiekamā apjomā, un tiem klientiem un projektiem, kurus no komercbanku viedokļa nav ekonomiski izdevīgi finansēt. Iemesli tam var būt visdažādākie - saistīti ar paaugstinātiem riskiem, piemēram, jaundibināts uzņēmums, nepietiekams nodrošinājums, ļoti strauja uzņēmuma izaugsme, vai augstām apkalpošanas izmaksām, piemēram, mazi projekti, biznesa uzsācēji bez iepriekšējas pieredzes. Hipotēku banka valsts uzdevumā pilda attīstības institūcijas funkcijas. Bankas prioritāte ir atbalsts mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un ekonomiskās aktivitātes veicināšana visos Latvijas reģionos. Pēdējos gados Hipotēku banka dažādām uzņēmēju vajadzībām piešķīrusi vairāk nekā 263 miljonus latu, atbalstīti vairāk nekā 3800 Latvijas uzņēmēju projekti, palīdzot saglabāt esošās un radīt tūkstošiem jaunas darbavietas.   Infografika: valsts atbalsts biznesam

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: