0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

BRĪVBRĪDIS“HANDMADE Latgola” - īpaša vieta TAVAM BRĪVBRĪDIM pašā Latgales sākumā

“HANDMADE Latgola” – īpaša vieta TAVAM BRĪVBRĪDIM pašā Latgales sākumā

Ekrānšāviņš: www.handmadelatgola.lv

Ja Tavi darba ceļi Tevi ved uz Latgales pusi, tad pašā Latgales sākumā (Līvānos) ir kāda īpaša vieta BRĪVBRĪDIM – vai nu piestājot tikai uz kafiju, sarunu un īsu pastaigu gar Dubnas upi, vai arī paliekot pa nakti un izbaudot šīs vietas latgalisko viesmīlību vairāku dienu garumā.

Par HANDMADE Latgola (www.handmadelatgola.lv) unikalitāti vislabāk zinās pastāstīt šīs vietas idejas radītāja un virzītāja Marika Rudzīte-Griķe, kura personīgi cenšas satikties un aprunāties ar ikvienu, kas atbrauc ciemos. Marika ir pārliecināta, ka dzīves bagātība un pieredze nav mērāma ar nodzīvoto gadu skaitu – tā ir mērāma ar iepazīto cilvēku, īpašo momentu, emocionālo mirkļu un paliekošo atmiņu daudzumu.

Handmade Latgola rada Mirkļus (kā Marika mēdz teikt – “Mazās Laimītes”), kad viesi, atbraucot un atstājot šeit savu naudu, aizbrauc prom daudz bagātāki – jo piepildītāki, pozitīvāki, iedvesmotāki!

Marika ir Latgales uzņēmēja, sociālo un biznesa projektu vadītāja, ES fondu projektu konsultante, semināru lektore un moderatore, pašizaugsmes programmu izstrādātāja un pasniedzēja. Viņas lielākais prieks un gandarījums ir palīdzēt klientiem idejas praktiski realizēt dzīvē. Gandrīz 10 gadus Marika darbojās rokdarbu un amatniecības jomā (kā ražojošs uzņēmums lina dizaina nozarē) – HANDMADE Latgola ir Marikas vairāku gadu garumā lolota ideja, kas 2019. gadā tika realizēta dzīvē un pagaidām ir vienīgais šāda veida projekts Latvijā.

HANDMADE Latgola ir kā “3 in 1” (trīs vienā) –

  • 1) apskates vieta ar vairāk kā 250 mūsdienu Latgales amatniecības izstrādājumu ekspozīciju reālā mājas vidē – ar iespēju tos arī iegādāties kā vietējos suvenīrus vai dāvanas,
  • 2) ekskluzīva divu guļamistabu naktsmītne (līdz 6 cilvēkiem) – pilsētā, bet ar lauku klusumu, svaigu gaisu, lina palagu maigumu un Dubnas saulrieta mieru,
  • 3) mājīga tikšanās vieta jēgpilnām sarunām, apmācībām, tematiskiem pasākumiem, foto sesijām un mini-konferencēm (līdz 20 cilvēkiem).

HANDMADE Latgola izveidota Marikas vecvectēva 1936. gadā celtā šķūņa ēkā, kas tika pilnībā pārbūvēta, saglabājot piecu paaudžu mantojumu, sirsnību un spēku. Šī ir privāta Marikas un viņas ģimenes uzturēta vieta un vienlaicīgi 30 Latgales amatnieku un mazo ražotāju sadarbības platforma. HANDMADE Latgola ir stāsts par tradīciju saglabāšanu, par jaunu vērtību radīšanu sadarbībā, par vēlmi dzīvot, darboties un labi justies Latgalē.

Īss video, lai labāk varētu izvēlēties, tieši KĀDU BRĪVBRĪDI sev ieplānot Līvānos:

Savu ierašanos gan OBLIGĀTI jāpiesaka iepriekš: Marika Rudzīte-Griķe, Tālr. +371 29443621, [email protected].

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Ekrānšāviņš: www.handmadelatgola.lv

Ja Tavi darba ceļi Tevi ved uz Latgales pusi, tad pašā Latgales sākumā (Līvānos) ir kāda īpaša vieta BRĪVBRĪDIM – vai nu piestājot tikai uz kafiju, sarunu un īsu pastaigu gar Dubnas upi, vai arī paliekot pa nakti un izbaudot šīs vietas latgalisko viesmīlību vairāku dienu garumā.

Par HANDMADE Latgola (www.handmadelatgola.lv) unikalitāti vislabāk zinās pastāstīt šīs vietas idejas radītāja un virzītāja Marika Rudzīte-Griķe, kura personīgi cenšas satikties un aprunāties ar ikvienu, kas atbrauc ciemos. Marika ir pārliecināta, ka dzīves bagātība un pieredze nav mērāma ar nodzīvoto gadu skaitu - tā ir mērāma ar iepazīto cilvēku, īpašo momentu, emocionālo mirkļu un paliekošo atmiņu daudzumu.

Handmade Latgola rada Mirkļus (kā Marika mēdz teikt - “Mazās Laimītes”), kad viesi, atbraucot un atstājot šeit savu naudu, aizbrauc prom daudz bagātāki - jo piepildītāki, pozitīvāki, iedvesmotāki!

Marika ir Latgales uzņēmēja, sociālo un biznesa projektu vadītāja, ES fondu projektu konsultante, semināru lektore un moderatore, pašizaugsmes programmu izstrādātāja un pasniedzēja. Viņas lielākais prieks un gandarījums ir palīdzēt klientiem idejas praktiski realizēt dzīvē. Gandrīz 10 gadus Marika darbojās rokdarbu un amatniecības jomā (kā ražojošs uzņēmums lina dizaina nozarē) - HANDMADE Latgola ir Marikas vairāku gadu garumā lolota ideja, kas 2019. gadā tika realizēta dzīvē un pagaidām ir vienīgais šāda veida projekts Latvijā.

HANDMADE Latgola ir kā "3 in 1" (trīs vienā) –

  • 1) apskates vieta ar vairāk kā 250 mūsdienu Latgales amatniecības izstrādājumu ekspozīciju reālā mājas vidē - ar iespēju tos arī iegādāties kā vietējos suvenīrus vai dāvanas,
  • 2) ekskluzīva divu guļamistabu naktsmītne (līdz 6 cilvēkiem) - pilsētā, bet ar lauku klusumu, svaigu gaisu, lina palagu maigumu un Dubnas saulrieta mieru,
  • 3) mājīga tikšanās vieta jēgpilnām sarunām, apmācībām, tematiskiem pasākumiem, foto sesijām un mini-konferencēm (līdz 20 cilvēkiem).
HANDMADE Latgola izveidota Marikas vecvectēva 1936. gadā celtā šķūņa ēkā, kas tika pilnībā pārbūvēta, saglabājot piecu paaudžu mantojumu, sirsnību un spēku. Šī ir privāta Marikas un viņas ģimenes uzturēta vieta un vienlaicīgi 30 Latgales amatnieku un mazo ražotāju sadarbības platforma. HANDMADE Latgola ir stāsts par tradīciju saglabāšanu, par jaunu vērtību radīšanu sadarbībā, par vēlmi dzīvot, darboties un labi justies Latgalē. Īss video, lai labāk varētu izvēlēties, tieši KĀDU BRĪVBRĪDI sev ieplānot Līvānos: Savu ierašanos gan OBLIGĀTI jāpiesaka iepriekš: Marika Rudzīte-Griķe, Tālr. +371 29443621, [email protected].