0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

GRĀMATVEDĪBAIegādājieties grāmatu ar atlaidi: FINANŠU ANALĪZES METODES UZŅĒMUMA MAKSĀTNESPĒJAS PROGNOZĒŠANAI

Iegādājieties grāmatu ar atlaidi: FINANŠU ANALĪZES METODES UZŅĒMUMA MAKSĀTNESPĒJAS PROGNOZĒŠANAI

(0)
Autores Ruta Šneideres grāmatā “FINANŠU ANALĪZES METODES UZŅĒMUMA MAKSĀTNESPĒJAS PROGNOZĒŠANAI” pirmo reizi latviešu valodā sagatavots izvērsts finanšu analīzes metožu pārskats un sniegts to vērtējums pēc noderības mūsdienu skatījumā.
Ruta Šneidere ir Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas valdes priekšsēdētaja vietniece, Latvijas Universitates Ekonomikas un vadības fakultātes Gramatvedības un audita katedras vadītāja.

Grāmatā ir apkopti autores veiktā pētījuma rezultāti par Latvijas un ārvalstu zinātnieku izstrādātām finanšu analīzes metodēm un modeļiem uzņēmuma maksātnespējas prognozēšanai un, pamatojoties uz teorētisko un empīrisko pētījumu rezultātiem, izstrādāta Latvijas uzņēmumu finanšu pārskatu analīzē pielietojama maksātnespējas prognozēšanas metožu sistēma.
Finanšu analīzes metodes uzņēmuma maksātnespējas prognozēšanai ir grāmata, kas nepieciešama ikvienam speciālistam – grāmatvedim, ekonomistam, auditoram un revidentam, kā arī finanšu vadītājam un analītiķim –, kas sagatavo finanšu pārskatus un pieņem vadības lēmumus uzņēmumos, bankās, kā arī pārbauda finanšu pārskatu informācijas ticamību, biznesa plānu realitāti un konsultē potenciālos investorus.

Īpašā piedāvājuma cena: EUR 7,58 + PVN (Cena ar PVN: EUR 8,50. Tiešsaistē grāmatu var iegādāties šeit.

Cenā nav iekļauta piegāde. E-veikalā nopirktās grāmatas var saņemt bez maksas mūsu birojā vai par atsevišķu samaksu iegādāties standarta vai ātro piegādi uz Jūsu izvēlēto adresi.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Novērtējiet šo rakstu
(0)
Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Autores Ruta Šneideres grāmatā "FINANŠU ANALĪZES METODES UZŅĒMUMA MAKSĀTNESPĒJAS PROGNOZĒŠANAI" pirmo reizi latviešu valodā sagatavots izvērsts finanšu analīzes metožu pārskats un sniegts to vērtējums pēc noderības mūsdienu skatījumā.
Ruta Šneidere ir Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas valdes priekšsēdētaja vietniece, Latvijas Universitates Ekonomikas un vadības fakultātes Gramatvedības un audita katedras vadītāja.
Grāmatā ir apkopti autores veiktā pētījuma rezultāti par Latvijas un ārvalstu zinātnieku izstrādātām finanšu analīzes metodēm un modeļiem uzņēmuma maksātnespējas prognozēšanai un, pamatojoties uz teorētisko un empīrisko pētījumu rezultātiem, izstrādāta Latvijas uzņēmumu finanšu pārskatu analīzē pielietojama maksātnespējas prognozēšanas metožu sistēma. Finanšu analīzes metodes uzņēmuma maksātnespējas prognozēšanai ir grāmata, kas nepieciešama ikvienam speciālistam – grāmatvedim, ekonomistam, auditoram un revidentam, kā arī finanšu vadītājam un analītiķim –, kas sagatavo finanšu pārskatus un pieņem vadības lēmumus uzņēmumos, bankās, kā arī pārbauda finanšu pārskatu informācijas ticamību, biznesa plānu realitāti un konsultē potenciālos investorus. Īpašā piedāvājuma cena: EUR 7,58 + PVN (Cena ar PVN: EUR 8,50. Tiešsaistē grāmatu var iegādāties šeit. Cenā nav iekļauta piegāde. E-veikalā nopirktās grāmatas var saņemt bez maksas mūsu birojā vai par atsevišķu samaksu iegādāties standarta vai ātro piegādi uz Jūsu izvēlēto adresi.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: