0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

NODOKĻIIgaunijā nākamgad par nelielu īpašumu zemes nodoklis nebūs jāmaksā

Igaunijā nākamgad par nelielu īpašumu zemes nodoklis nebūs jāmaksā

Jautājums. Vai taisnība, ka Igaunijā valdība pieņēmusi lēmumu, ka cilvēks, kuram pieder neliels īpašums (līdz 1500 m2) nav jāmaksā nekustamā īpašuma jeb zemes nodoklis? Atbildi sagatavoja zvērinātu advokātu biroja „SORAINEN” vecākā nodokļu konsultante Sabīne Vuškāne. No nākamā gada Igaunija plāno atbrīvot no zemes nodokļa zemi, ja tajā atrodas nodokļu maksātāja deklarētā dzīvesvieta un zemes platība uz vienu personu nepārsniedz: pilsētā – 1 500 m2; ārpus pilsētas – 2 ha. Atbrīvojums no zemes nodokļa stāsies spēkā 2013.gada 1.janvārī, izņemot Tallinu, kur atbrīvojums piemērojams jau no 2012.gada 1.janvāra.    


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Jautājums. Vai taisnība, ka Igaunijā valdība pieņēmusi lēmumu, ka cilvēks, kuram pieder neliels īpašums (līdz 1500 m2) nav jāmaksā nekustamā īpašuma jeb zemes nodoklis? Atbildi sagatavoja zvērinātu advokātu biroja „SORAINEN” vecākā nodokļu konsultante Sabīne Vuškāne. No nākamā gada Igaunija plāno atbrīvot no zemes nodokļa zemi, ja tajā atrodas nodokļu maksātāja deklarētā dzīvesvieta un zemes platība uz vienu personu nepārsniedz:
  • pilsētā – 1 500 m2;
  • ārpus pilsētas – 2 ha.
Atbrīvojums no zemes nodokļa stāsies spēkā 2013.gada 1.janvārī, izņemot Tallinu, kur atbrīvojums piemērojams jau no 2012.gada 1.janvāra.    

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: