0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIPārdošanā vēl pieejams atjaunots un papildināts grāmatas "Ievads dokumentu pārvaldībā" izdevums

Pārdošanā vēl pieejams atjaunots un papildināts grāmatas “Ievads dokumentu pārvaldībā” izdevums

Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests izdevusi atjaunotu un papildinātu Zitas Janitēnas, mg.hist., sarakstīto grāmatu "IEVADS DOKUMENTU PĀRVALDĪBĀ".   Izdevniecība saka paldies  lasītājiem par atsaucību, jo  grāmatas pirmā izdevuma tirāža tika izpirkta, tāpēc klajā nācis tās otrais izdevums atkārtoti! Grāmata ir pārstrādāta – papildināta ar jaunāko informāciju, kas izriet no jaunpieņemtajiem normatīvajiem aktiem, tajā ir iekļautas arī jaunas nodaļas un sadaļas. Grāmatā aprakstītais nav tikai teorija, tajā iemiesojusies autores 16 gadu pieredzes kopsavilkums un atziņas, strādājot lietvedības jomā. Grāmata lieti noderēs ļoti plašam lasītāju lokam: gan lietvedības jomas iesācējiem, gan studentiem, gan tiem, kuri vēlas uzlabot, mūsdienīgot savas prasmes un zināšanas. dokumentu…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
large_bb13atkartots2izdevums_480pixIzdevniecība Lietišķās informācijas dienests izdevusi atjaunotu un papildinātu Zitas Janitēnas, mg.hist., sarakstīto grāmatu "IEVADS DOKUMENTU PĀRVALDĪBĀ".  
Izdevniecība saka paldies  lasītājiem par atsaucību, jo  grāmatas pirmā izdevuma tirāža tika izpirkta, tāpēc klajā nācis tās otrais izdevums atkārtoti!
Grāmata ir pārstrādāta – papildināta ar jaunāko informāciju, kas izriet no jaunpieņemtajiem normatīvajiem aktiem, tajā ir iekļautas arī jaunas nodaļas un sadaļas.
Grāmatā aprakstītais nav tikai teorija, tajā iemiesojusies autores 16 gadu pieredzes kopsavilkums un atziņas, strādājot lietvedības jomā.
Grāmata lieti noderēs ļoti plašam lasītāju lokam: gan lietvedības jomas iesācējiem, gan studentiem, gan tiem, kuri vēlas uzlabot, mūsdienīgot savas prasmes un zināšanas.
dokumentu pārvaldībā, jo laiks steidzas un dzīvē ienāk jauni jēdzieni, termini, mainās uzskati, prasības un arī tradīcijas.
Grāmatā ir daudz praktisku piemēru, kas ievērojami atvieglos labas dokumentu pārvaldības apguvi un ieviešanu savā darbavietā un katra paša ikdienas sarakstē un komunikācijā ar sabiedrību.
Iegādāties grāmatu e-veikalā var šeit.
Grāmata sniedz praktiskus piemērus un atbildes uz jautājumiem par dokumentu sagatavošanu, noformēšanu, kārtošanu un uzglabāšanu mazos un vidējos uzņēmumos, kā arī valsts un pašvaldības iestādēs. Dokumentu parvaldībā ir aizsākusies jauna ēra. 2010. gadā Saeimā tika pieņemts Dokumentu juridiskā spēka likums un Arhīvu likums. Uz šo likumu pamata Ministru kabinets ir izdevis vairākus noteikumus, kas reglamentē dokumentu izstrādāšanas, noformēšanas, saglabāšanas un arhivēšanas prasības. Tāpēc mums visiem ir daudz jauna, ko apgūt un mācīties. GRĀMATAS SATURS: - Fiziskās personas iesniegums (pie teikums, vēstule u.tml.) - Organizācijas dokuments (tas pats, kas pārvaldes dokuments) - Par dokumenta veida nosaukumu - Kopsavilkums par svarīgākajiem rekvizītiem, kas dokumentam piešķir juridisku spēku - Organizācijas (pārvaldes) dokumentu no formēšana - Dokumentu no formējuma problemātika - Dokumentu saglabāšana - Saņemto dokumentu aprite - „Iekšējo” dokumentu aprite - Ļoti vienkāršoti par e-dokumentiem - Dokumentu atvasinājumi - Dublikāts - Lietu nomenklatūra - Raksturīgākie saīsinājumi - Normatīvie akti  

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: