0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

GRĀMATVEDĪBAIzmantojiet normatīvo dokumentu datubāzi www.e-likumi.lv!

Izmantojiet normatīvo dokumentu datubāzi www.e-likumi.lv!

Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests ir izveidojusi vienu no lielākajām normatīvo dokumentu datubāzēm internetā www.e-likumi.lv, kurā apkopoti vairāk nekā 100 000 LR un ES normatīvo aktu, gan aktuālajā, gan iepriekšējo gadu redakcijā.

Datubāzē apkopoti Latvijas Republikas valsts institūciju izdotie normatīvie dokumenti (likumi, Ministru kabineta noteikumi, VID vēstules, instrukcijas, pašvaldību izdotie saistošie noteikumi u.c.), kā arī Eiropas Savienības būtiskākie normatīvie dokumenti. Datubāze pastāvīgi tiek papildināta ar jauniem dokumentiem, kā arī ar izmaiņām un papildinājumiem tajos, tā nodrošinot nepārtrauktu pieeju aktuālajai likumdošanai.

Lielai daļai dokumentu (ieskaitot aktuālās redakcijas) ir pieejams profesionāls un precīzs tulkojums krievu valodā. Ir nodrošināta iespēja dokumentus vai to atsevišķas daļas kopēt ērtākai, savai īpašajai situācijai atbilstošu normatīvo aktu apkopojumu veidošanai.
Datubāzē Jums ir pieejamas visu izsludināto likumu, noteikumu, regulu un citu normatīvo aktu konsolidētās versijas, kas nozīmē, ka dokumenta sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi. Tādējādi Jūs ievērojami ietaupīsiet laiku meklējot atbildes un risinājumus savām konkrētajām situācijām. Bet ietaupīto laiku varēsiet veltīt savam tiešajam darbam.
Jums būs pieejami arī likumdošanas skaidrojumi latviešu valodā žurnālā Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis  (PDF formātā).

Ik nedēļu Jums tiks elektroniski nosūtīta datubāzes Ziņu lapa ar jaunāko informāciju par nozīmīgākajiem grozījumiem un papildinājumiem likumdošanā ar kuriem papildināta datubāze.

Un vēl – Jūs varat saņemt konsultācijas un lietošanas atbalstu.

Vairāk par normatīvo dokumentu datubāzi  Jūs varat uzzināt šeit.

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests ir izveidojusi vienu no lielākajām normatīvo dokumentu datubāzēm internetā www.e-likumi.lv, kurā apkopoti vairāk nekā 100 000 LR un ES normatīvo aktu, gan aktuālajā, gan iepriekšējo gadu redakcijā. Datubāzē apkopoti Latvijas Republikas valsts institūciju izdotie normatīvie dokumenti (likumi, Ministru kabineta noteikumi, VID vēstules, instrukcijas, pašvaldību izdotie saistošie noteikumi u.c.), kā arī Eiropas Savienības būtiskākie normatīvie dokumenti. Datubāze pastāvīgi tiek papildināta ar jauniem dokumentiem, kā arī ar izmaiņām un papildinājumiem tajos, tā nodrošinot nepārtrauktu pieeju aktuālajai likumdošanai. Lielai daļai dokumentu (ieskaitot aktuālās redakcijas) ir pieejams profesionāls un precīzs tulkojums krievu valodā. Ir nodrošināta iespēja dokumentus vai to atsevišķas daļas kopēt ērtākai, savai īpašajai situācijai atbilstošu normatīvo aktu apkopojumu veidošanai. Datubāzē Jums ir pieejamas visu izsludināto likumu, noteikumu, regulu un citu normatīvo aktu konsolidētās versijas, kas nozīmē, ka dokumenta sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi. Tādējādi Jūs ievērojami ietaupīsiet laiku meklējot atbildes un risinājumus savām konkrētajām situācijām. Bet ietaupīto laiku varēsiet veltīt savam tiešajam darbam. Jums būs pieejami arī likumdošanas skaidrojumi latviešu valodā žurnālā Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis  (PDF formātā). Ik nedēļu Jums tiks elektroniski nosūtīta datubāzes Ziņu lapa ar jaunāko informāciju par nozīmīgākajiem grozījumiem un papildinājumiem likumdošanā ar kuriem papildināta datubāze. Un vēl - Jūs varat saņemt konsultācijas un lietošanas atbalstu. Vairāk par normatīvo dokumentu datubāzi  Jūs varat uzzināt šeit.