0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

PERSONĀLSLīdz 17. jūlijam vēl var pagūt reģistrēties pamatstudijām augstskolās

Līdz 17. jūlijam vēl var pagūt reģistrēties pamatstudijām augstskolās

Mācīties nekad nav par vēlu, tāpēc atgādinām, ka līdz 17. jūlijam visiem studēt gribētājiem ir iespēja  pieteikties studijām 11 Latvijas augstskolās. To var izdarīt ļoti ērti,  izmantojot vienotā valsts un pašvaldību portāla www.latvija.lv  sniegto e-pakalpojumu. Kā informē  Iveta Ciganova, Valsts reģionālās attīstības aģentūras Sadarbības un informācijas departamenta projektu vadītāja, vienotā sistēma un e-pakalpojums „Elektroniska pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”, dod iespēju pieteikumu studijām iesniegt jebkurā no 11 augstskolām un pieteikties uz vairākām piedāvātajām pamatstudiju programmām ar vienu pieteikumu. Studētgribētāji tiešsaistē var pieteikties studijām šādās augstskolās: Latvijas Universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Mācīties nekad nav par vēlu, tāpēc atgādinām, ka līdz 17. jūlijam visiem studēt gribētājiem ir iespēja  pieteikties studijām 11 Latvijas augstskolās. To var izdarīt ļoti ērti,  izmantojot vienotā valsts un pašvaldību portāla www.latvija.lv  sniegto e-pakalpojumu. Kā informē  Iveta Ciganova, Valsts reģionālās attīstības aģentūras Sadarbības un informācijas departamenta projektu vadītāja, vienotā sistēma un e-pakalpojums „Elektroniska pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”, dod iespēju pieteikumu studijām iesniegt jebkurā no 11 augstskolām un pieteikties uz vairākām piedāvātajām pamatstudiju programmām ar vienu pieteikumu. Studētgribētāji tiešsaistē var pieteikties studijām šādās augstskolās:
  • Latvijas Universitātē,
  • Rīgas Tehniskajā universitātē,
  • Latvijas Lauksaimniecības universitātē,
  • Liepājas Universitātē,
  • Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā,
  • Banku augstskolā, Ventspils Augstskolā,
  • Daugavpils Universitātē,
  • Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā,
  • Rēzeknes Augstskolā,
  • un Vidzemes Augstskolā.
E-pakalpojumā reflektanti var sekot līdzi pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus. Jāņem vērā, ka no 10. līdz 17. jūlijam visiem topošajiem studentiem, arī tiem, kas pieteikušies elektroniski, obligāti jāierodas personīgi jebkurā no šo  augstskolu uzņemšanas punktiem apstiprināt savus pieteikumus un uzrādīt dokumentu oriģinālus. Šajā laika posmā reflektanti varēs pieteikties studijām arī klātienē jebkurā no iesaistīto augstskolu uzņemšanas punktiem.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: