0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

NODOKĻINeformālajā ECOFIN sanāksmē diskutēs par vienotu modernu nodokļu administrēšanu

Neformālajā ECOFIN sanāksmē diskutēs par vienotu modernu nodokļu administrēšanu

No 27. līdz 28. aprīlim finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un Finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne piedalīsies Eirogrupas un neformālajā Eiropas Savienības (ES) Ekonomisko un finanšu jautājumu padomes (ECOFIN) sanāksmē, kas notiks Sofijā, Bulgārijā. Galvenie izskatāmie jautājumi skars Banku savienības izveidi un vienotu nodokļu jomas modernizēšanu. Eirogrupas laikā plānots pārrunāt aktuālākos ekonomikas un finanšu jautājumus, tostarp Banku savienības eirozonas aspektus, algu dinamiku, kā arī situāciju Grieķijā. Neformālajā ECOFIN sanāksmē ministri diskutēs par veidiem, kā paplašināt un precizēt ECOFIN ceļa karti Banku savienības izveides pabeigšanai un Ekonomikas un monetārās savienības (EMU) padziļināšanu. Vēlāk notiks diskusija par konverģenci ES – eirozonā un…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

No 27. līdz 28. aprīlim finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un Finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne piedalīsies Eirogrupas un neformālajā Eiropas Savienības (ES) Ekonomisko un finanšu jautājumu padomes (ECOFIN) sanāksmē, kas notiks Sofijā, Bulgārijā. Galvenie izskatāmie jautājumi skars Banku savienības izveidi un vienotu nodokļu jomas modernizēšanu.

Eirogrupas laikā plānots pārrunāt aktuālākos ekonomikas un finanšu jautājumus, tostarp Banku savienības eirozonas aspektus, algu dinamiku, kā arī situāciju Grieķijā.

Neformālajā ECOFIN sanāksmē ministri diskutēs par veidiem, kā paplašināt un precizēt ECOFIN ceļa karti Banku savienības izveides pabeigšanai un Ekonomikas un monetārās savienības (EMU) padziļināšanu. Vēlāk notiks diskusija par konverģenci ES – eirozonā un ārpus tās. Tāpat dalībnieki pievērsīsies sadrumstalotības tālākai samazināšanai Kapitāla tirgu savienībā (CMU).

Otrajā dienā ECOFIN turpināsies ar darba sesijas diskusijām par ceļu uz kopīgu darba kārtību modernai nodokļu administrēšanai, uzlabojot ieņēmumu iekasēšanu un cīnoties pret nodokļu krāpniecību vienotajā tirgū. Ministri tiks aicināti apmainīties ar viedokļiem par iespējamajiem virzieniem administratīvās sadarbības nodokļu jomā uzlabošanai. Lai veicinātu diskusiju, Bulgārijas prezidentūra izplatīja dokumentu ar ieskatu esošajās problēmās. Dokumentā ir pieminēti arī iespējamie risinājumi, kā arī noformulēti jautājumi, par kuriem ministri tiks aicināti sniegt viedokli.

Noslēgumā, trešajā darba sesijā notiks diskusijas par atjaunotu pieeju uzņēmumu nodokļa uzlikšanai vienotajā tirgū un digitālās ekonomikas izaicinājumiem nodokļu jomā. Ministri diskutēs par Bulgārijas prezidentūras sagatavotu dokumentu par uzņēmumu nodokļu uzlikšanu atbilstoši izmaiņām mūsdienu starptautiskajā vidē, lai nodrošinātu efektīvu un godīgu uzņēmumu nodokļu sistēmu ES.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: