0,00 EUR

Grozā nav nevienas preces.

NODOKĻI Noteikumos par akcīzes preču marķēšanu izdalīta jauna alkoholisko dzēriena grupa

Noteikumos par akcīzes preču marķēšanu izdalīta jauna alkoholisko dzēriena grupa

Valsts ieņēmumu dienests informē, ka 25. jūlijā stājas spēkā Ministru kabineta 2019. gada 9. jūlija noteikumi Nr. 322 "Grozījumi Ministru kabineta 2015. gada 12. maija noteikumos Nr. 220 "Kārtība, kādā alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus marķē ar akcīzes nodokļa markām"", kas izstrādāti, lai nodokļu maksātāji varētu saņemt akcīzes nodokļa markas, kas pildīs tikai drošības elementa funkciju un tiks piestiprinātas tādām tabakas izstrādājumu iepakojuma vienībām, kuras paredzēts realizēt beznodokļu tirdzniecības veikalos, ja tām piemēro akcīzes nodokļa atbrīvojumu, saskaņā ar likuma “Par akcīzes nodokli” 20.pantu un 21.panta sesto daļu, kā arī noteikumos  ir  izdalīta jauna alkoholiskā dzēriena grupa atbilstoši samazinātajai akcīzes nodokļa…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu9 € / mēnesī*
Pirmās 30 dienas bez maksas
Abonēt
*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties
Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Valsts ieņēmumu dienests informē, ka 25. jūlijā stājas spēkā Ministru kabineta 2019. gada 9. jūlija noteikumi Nr. 322 “Grozījumi Ministru kabineta 2015. gada 12. maija noteikumos Nr. 220 “Kārtība, kādā alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus marķē ar akcīzes nodokļa markām””, kas izstrādāti, lai nodokļu maksātāji varētu saņemt akcīzes nodokļa markas, kas pildīs tikai drošības elementa funkciju un tiks piestiprinātas tādām tabakas izstrādājumu iepakojuma vienībām, kuras paredzēts realizēt beznodokļu tirdzniecības veikalos, ja tām piemēro akcīzes nodokļa atbrīvojumu, saskaņā ar likuma “Par akcīzes nodokli” 20.pantu un 21.panta sesto daļu, kā arī noteikumos  ir  izdalīta jauna alkoholiskā dzēriena grupa atbilstoši samazinātajai akcīzes nodokļa likmei – pārējie alkoholiskie dzērieni, kas saražoti mazajā alkoholisko dzērienu darītavā.

Atgādinām, ka no 2019. gada 1. marta par vienā kalendāra gadā mazo alkoholisko dzērienu darītavu saražotajiem pārējiem alkoholiskajiem dzērieniem par 1000 litriem absolūtā spirta piemēro likmi 50 procentu apmērā no likuma “Par akcīzes nodokli” 12. panta pirmās daļas 5. punktā noteiktās likmes.

Ar noteikumiem jaunā redakcijā izteikts  2. pielikums “Iesniegums cigarešu akcīzes nodokļa marku pasūtīšanai un saņemšanai”.

 

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: