0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals KOMPLEKTI BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

299.00

Drukātais žurnāls BILANCE un E-žurnālu arhīvs
+
Drukātais žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI un E-žurnālu arhīvs
+
E-BILANCE un E-BILANCES JURIDISKIE PADOMI
+
Portāls www.plz.lv

 

Abonē BILANCES ZELTA KOMPLEKTU 12 mēnešiem – operatīvi, analītiski un skaidrojoši par jaunāko tiesībās, grāmatvedībā un likumdošanā!

No kā sastāv abonements?

BILANCE – drukātais žurnāls. Par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm ar labāko grāmatvedības un nodokļu ekspertu kompetentiem skaidrojumiem. Žurnālā tiek publicēti pazīstamu un kompetentu speciālistu – zvērinātu revidentu, Valsts ieņēmumu dienesta darbinieku, nodokļu konsultantu u.c. – skaidrojumi, komentāri, viedokļi un padomi, kā labāk rīkoties strauji mainīgajā likumdošanas vidē.

BILANCES JURIDISKIE PADOMI  – drukātais žurnāls. Latvijā pazīstami zvērināti advokāti u.c. juridisko profesiju pārstāvji skaidro tiesību normas un sniedz atbildes uz dažādiem juridiska rakstura jautājumiem, analizē aktuālāko tiesu praksi komerctiesībās, nodokļu tiesībās, darba tiesiskajās attiecībās, konkurences tiesībās, publisko iepirkumu jomā u.c.

E-BILANCE un E-BILANCES JURIDISKIE PADOMI – portāla sadaļas, kurās tiek publicēts drukātā žurnāla saturs. Ērti, pārskatāmi un pieejami no jebkuras ierīces.

Portāls BilancePLZ – padomi, likumi, ziņas! Specializēts portāls grāmatvežiem, finanšu speciālistiem, uzņēmējiem un personāla vadītājiem, kas sniedz visaktuālāko informāciju par jaunumiem grāmatvedībā, nodokļos, likumdošanā un personāla jautājumos no praktizējošiem grāmatvežiem, revidentiem un citiem augstas klases finanšu ekspertiem.

Cenā iekļauta pieeja līdz pat 3 lietotājiem – jūsu uzņēmuma vai iestādes darbiniekiem! Ja nepieciešams lielāks lietotāju skaits, lūdzu, sazinieties ar mums.

Izmantojiet visas priekšrocības abonējot BILANCES ZELTA KOMPLEKTU:

  • 30 tiešsaistes apmācību ieraksti vairāk nekā 1770€ vērtībā
  • Bezmaksas dalība e-semināra par jaunāko likumu normu piemērošanu 2023.gadā
  • JAUNUMS! Pieeja visam žurnālu Bilance un Bilances Juridiskie Padomi saturam portālā plz.lv sadaļās E-BILANCE un E-BILANCES JURIDISKIE PADOMI
  • Atlaides semināriem
  • Speciāla cena videokonferencei
  • Iknedēļas jaunumu izsūtne pa e-pastu un citi bonusi

+ DĀVANA €30 dāvanu kods*

BILANCES AKADĒMIJAS semināru un kursu videoierakstu iegādei!
*Pēc rēķina apmaksas, dāvanu kods būs pieejams jūsu kontā portālā BilancePLZ (plz.lv/profils/veikals)


 Tikai BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonentiem

Tiešsaistes apmācību komplekts dāvanā!

ZELTA KOMPLEKTA abonentiem dāvanā bezmaksas pieeja semināru videoierakstiem par nodokļu izmaiņām un to piemērošanu, par komandējuma naudu aprēķiniem un citām aktuālām tēmām. Tiešsaistes apmācības būs noderīgas gan grāmatvežiem, gan uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem, gan uzņēmumu vadītājiem.

 

p.s. Varat kļūt par BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonentu, arī ja jau abonējat kādu no žurnāliem, neatkarīgi no abonēšanas perioda sākuma. Sazinieties ar Klientu servisu (e-pasts: lid@lid.lv, tālr. 67606110) un jums tiks sagatavots īpašs piedāvājums esošā abonementa papildināšanai!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “BILANCES ZELTA KOMPLEKTS”

Jums arī varētu patikt…