0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals ABONEMENTI BILANCE BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

219.00

 Bilance + Bilances Juridiskie Padomi + BilancePLZ 
drukātie žurnāli + eŽurnāli + portāls plz.lv par izdevīgu komplekta cenu!
Notīrīt

BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

Žurnāls BILANCE – ikmēneša žurnāls ar kompetentu speciālistu skaidrojumiem nodokļos, grāmatvedībā, likumdošanā un finansēs.
Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI – ikmēneša žurnāls, kas sniedz padomus un atbildes, kā pareizi risināt juridiskus jautājumus, kuri ikdienas darbā rodas komersantiem, grāmatvežiem un citiem speciālistiem. 
BilancePLZ – specializēts portāls grāmatvežiem, finanšu speciālistiem, uzņēmējiem un personāla vadītājiem, kas sniedz aktuālo informāciju par jaunumiem grāmatvedībā, nodokļos, likumdošanā un personāla jautājumos no praktizējošiem grāmatvežiem, revidentiem, VID u.c. valsts institūciju pārstāvjiem, un augstas klases finanšu ekspertiem.
BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonenti visu žurnālu jaunākos numurus elektroniskajā versijā var lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī. Arī iepriekš izdoto žurnālu eArhīvs abonentiem ir pieejams bez maksas.

Abonentiem dāvanā 25€ dāvanu kods BILANCES AKADĒMIJAS semināru un kursu videoierakstu iegādei! 
Pēc rēķina apmaksas, dāvanas kods būs pieejams jūsu profilā portālā plz.lv (plz.lv/profils/veikals).

BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

BILANCES ZELTA KOMPLEKTS abonentiem: 
+ Bezmaksas dalība e-seminārā par jaunāko likumu normu piemērošanu 2021. gadā un šī semināra videoieraksts.
+ Atlaides BILANCES AKADĒMIJAS kursiem, semināriem
+ BILANCES ikgadējā konference par īpaši draudzīgu cenu
+ Žurnāla BILANCE eŽurnālu arhīvs
+ Žurnāla BILANCES JURIDISKIE PADOMI eŽurnālu arhīvs
+ Nozares ekspertu atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem
+ Iespēja izmantot veidlapas un kalkulatorus, kalendārus ar atgādinājumiem par atskaišu nodošanu u.c.
+ Iespēja saglabāt sev aktuālos portāla BilancePLZ rakstus savā Personīgajā kabinetā

+ Žurnālam BILANCE vairāk, kā 20 gadu bagātīga pieredze, kas uzkrāta skaidrojot grāmatvedības un nodokļu piemērošanas jautājumus.
Žurnāla galvenā redaktore ir Mg.sci.oec. M Maija Grebenko, viena no spēcīgākajām praktiskās grāmatvedības speciālistēm Latvijā, ilglaicīgi darbojusies arī kā grāmatvedības semināru un apmācību lektore, sadarbojas ar nozares speciālistiem un zvērinātiem revidentiem, kā arī vairāku grāmatu autore.

+ Portāls BilancePLZ – Bilances padomi, likumi, ziņas (www.plz.lv) ir plašs operatīvās grāmatvedības un likumdošanas informācijas avots. Jūsu ērtībām ir strukturēta, pārskatāma informācija par aktualitātēm nodokļu un grāmatvedības jomā, darba tiesiskajās attiecībās un komerctiesībās. Vienkopus atradīsit ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem, informāciju par VID aktualitātēm, jaunāko tiesu praksi u.tml. Mēs ļausim Jums ietaupīt dārgo laiku – veiksim svarīgākās informācijas atlasi un svarīgākos jaunumus ar Ekspertu ziņojumu izsūtīsim uz Jūsu norādīto e-pastu.  BilancePLZ ir Jūsu operatīvās informācijas ikdienas izlase!

+ Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI veltīts tiesisko attiecību risināšanai uzņēmējdarbības vidē, skaidro tiesību normas un sniedz atbildes uz dažādiem juridiska rakstura jautājumiem.
Latvijā pazīstami zvērināti advokāti u.c. juridisko profesiju pārstāvji, skaidro uzņēmējdarbībai nozīmīgākās jaunākās tiesību normas, sniedz praktiskus padomus to piemērošanai, analizē aktuālāko tiesu praksi komerctiesībās, nodokļu tiesībās, darba tiesiskajās attiecībās, konkurences tiesībās, publisko iepirkumu jomā u.c.
Žurnālā gūtās juridiskās atziņas palīdzēs uzturēt korektas attiecības ar dažādām kontrolējošajām institūcijām, slēgt izsvērtus līgumus ar partneriem un klientiem, likuma ietvaros strādāt ar debitoriem un kreditoriem, dibināt juridiski nevainojamas darba tiesiskās attiecības ar darbiniekiem, ievērot konkurences, iepirkumu, datu aizsardzības, darba aizsardzības u.tml. prasības, pārzināt komerctiesības un prasmīgi pārvaldīt uzņēmumu.

Varat kļūt par BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonentu, arī ja jau abonējat kādu no žurnāliem, neatkarīgi no abonēšanas perioda sākuma. Sazinieties ar Klientu servisu (e-pasts: lid@lid.lv, tālr. 67606110) un jums tiks sagatavots īpašs piedāvājums esošā abonementa papildināšanai!

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “BILANCES ZELTA KOMPLEKTS”

Jums arī varētu patikt…

 • FINANŠU GRĀMATVEDĪBA – kursu videoieraksts

  Novērtēts ar 0 no 5
  240.79
  Izvēlieties
 • NODOKĻU GRĀMATVEDĪBA: Pamati – kursu videoieraksts

  Novērtēts ar 0 no 5
  301.29
  Izvēlieties

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: