0,00 EUR

Grozā nav nevienas preces.

TIESLIETAS Vai sākumdeklarācijā ir jāuzrāda tikai tās saistības, kas pārsniedz 10 000 latu?

Vai sākumdeklarācijā ir jāuzrāda tikai tās saistības, kas pārsniedz 10 000 latu?

Atbildes uz aktuālajiem jautājumiem par fizisko persnu mantiskā stāvokļa deklarāciju var lasīt  žurnāla Bilance janvāra otrajā numurā, Bilances galvenā redaktora Guntara Gūtes intervijā ar Finanšu ministrijas parlamentāro sekretāri Karīnu Kornu. Piemēram, Guntars Gūte jautā: "Ir ļoti daudz jautājumu par konkrētu niansi — vai deklarācijā ir jāuzrāda tikai tās saistības, kas pārsniedz 10 000 latu vai arī visu saistību kopējā summa, ja tā ir lielāka par 10 000 latu. Tas ir būtiski, jo esmu dzirdējis divas versijas, bet cilvēkiem arī nav skaidrības, kā tad īsti jārīkojas?" Karīna Korna atbild: "Katram deklarācijas iesniedzējam, kura neatmaksātās saistības 2011. gada 31. decembrī plkst. 24.00…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Atbildes uz aktuālajiem jautājumiem par fizisko persnu mantiskā stāvokļa deklarāciju var lasīt  žurnāla Bilance janvāra otrajā numurā, Bilances galvenā redaktora Guntara Gūtes intervijā ar Finanšu ministrijas parlamentāro sekretāri Karīnu Kornu.

Piemēram, Guntars Gūte jautā: “Ir ļoti daudz jautājumu par konkrētu niansi — vai deklarācijā ir jāuzrāda tikai tās saistības, kas pārsniedz 10 000 latu vai arī visu saistību kopējā summa, ja tā ir lielāka par 10 000 latu. Tas ir būtiski, jo esmu dzirdējis divas versijas, bet cilvēkiem arī nav skaidrības, kā tad īsti jārīkojas?”

Karīna Korna atbild: “Katram deklarācijas iesniedzējam, kura neatmaksātās saistības 2011. gada 31. decembrī plkst. 24.00 pārsniedza 10 000 latu, ir jāsaskaita kopā visas neatmaksātās saistības, piemēram, hipotekārais kredīts, patēriņa kredīts, līzingaaizdevums. Jums, piemēram, sanāk 18 500 latu, no kuriem vienīgā summa, kas pārsniedz 10 000 latu, ir hipotekārais kredīts. Tātad vienā deklarācijas ailē jūs uzrādīsiet, ka jūsu kopējā neatmaksāto saistību summa ir 18 500 latu, bet pie atšifrējuma jums ir jānorāda hipotekārais kredīts.

Vairāk par šo interviju un žurnāla Bilance janvāra otro numuru Jūs varat uzzināt šeit.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: