0,00 EUR

Grozā nav nevienas preces.

VISI RAKSTI Izglītības programmu paraugus varētu apstiprināt Ministru kabinets, nevis atbildīgā ministrija

Izglītības programmu paraugus varētu apstiprināt Ministru kabinets, nevis atbildīgā ministrija

Saeimas pieņemtie grozījumi Izglītības likumā deleģē Ministru kabinetam (MK) noteikt valsts izglītības standartus, ietverot tajos arī šo standartu prasībām atbilstošus izglītības programmu paraugus. Kā informē Izglītības un zinātnes ministrija, tā sagatavojusi MK noteikumu projektu „Noteikumi par valsts vispārējās vidējās izglītības standartu, mācību priekšmetu standartiem un izglītības programmu paraugiem”, kurš  12.jūlijā izsludināts Valsts sekretāru sanāksmē. Pēc patlaban spēkā esošajiem MK noteikumiem Nr.715 "Noteikumi par valsts vispārējās vidējās izglītības standartu un vispārējās vidējās izglītības mācību priekšmetu standartiem" Latvijas izglītības klasifikācijai atbilstošus izglītības programmu paraugus izstrādāja Izglītības un zinātnes ministrija, un tos neapstiprināja MK. Stājoties spēkā jaunajiem MK noteikumiem, Valsts vispārējās vidējās izglītības standarts…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas
Abonēt
*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties
Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Saeimas pieņemtie grozījumi Izglītības likumā deleģē Ministru kabinetam (MK) noteikt valsts izglītības standartus, ietverot tajos arī šo standartu prasībām atbilstošus izglītības programmu paraugus. Kā informē Izglītības un zinātnes ministrija, tā sagatavojusi MK noteikumu projektu „Noteikumi par valsts vispārējās vidējās izglītības standartu, mācību priekšmetu standartiem un izglītības programmu paraugiem”, kurš  12.jūlijā izsludināts Valsts sekretāru sanāksmē.

Pēc patlaban spēkā esošajiem MK noteikumiem Nr.715 “Noteikumi par valsts vispārējās vidējās izglītības standartu un vispārējās vidējās izglītības mācību priekšmetu standartiem” Latvijas izglītības klasifikācijai atbilstošus izglītības programmu paraugus izstrādāja Izglītības un zinātnes ministrija, un tos neapstiprināja MK.

Stājoties spēkā jaunajiem MK noteikumiem, Valsts vispārējās vidējās izglītības standarts un spēkā esošie mācību priekšmetu standarti netiek grozīti, no noteikumiem svītroti 32 pielikumi, kuri noteica vispārējās vidējās izglītības mācību priekšmetu standartus līdz 2010./2011.mācību gadam – pārejas posmā uz jaunajiem standartiem. Noteikumiem pievienoti vispārējās vidējās izglītības programmu paraugi, kuri ar nelieliem precizējumiem atbilst pašlaik Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādāto izglītības programmu paraugiem.

 

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: