0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

PERSONĀLSDARBA LAIKS2025. gadā 2. maijs un 17. novembris varētu būt brīvdiena

2025. gadā 2. maijs un 17. novembris varētu būt brīvdiena

Pēc Labklājības ministrijas informācijas

Sabiedriskai apspriešanai nodots Ministru kabineta rīkojuma projekts "Par darba dienu pārcelšanu 2025. gadā". Rīkojums izstrādāts, pamatojoties uz Darba likuma 133. panta ceturto daļu. Minētā norma paredz, ka no valsts budžeta finansējamo institūciju darbiniekiem, kuriem noteikta piecu dienu darba nedēļa no pirmdienas līdz piektdienai, Ministru kabinets rīkojumu par darba dienas pārcelšanu nākamajā gadā izdod ne vēlāk kā līdz kārtējā gada 1. jūlijam. Rīkojuma projekts paredz: 2025. gada 2. maija (piektdiena) darba dienu, kas iekrīt starp svētku dienu ceturtdienu – 1. maiju, un sestdienu – 3. maiju, pārcelt uz sestdienu - 10. maiju, kā arī 2025.…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī *

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

ABONĒT

* Atjaunojas automātiski, vari pārtraukt jebkurā brīdī!

 Jau ir BilancePLZ abonements?
Pieslēdzies

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Brīvdiena
Foto: Unsplash.com

Sabiedriskai apspriešanai nodots Ministru kabineta rīkojuma projekts "Par darba dienu pārcelšanu 2025. gadā".

Rīkojums izstrādāts, pamatojoties uz Darba likuma 133. panta ceturto daļu. Minētā norma paredz, ka no valsts budžeta finansējamo institūciju darbiniekiem, kuriem noteikta piecu dienu darba nedēļa no pirmdienas līdz piektdienai, Ministru kabinets rīkojumu par darba dienas pārcelšanu nākamajā gadā izdod ne vēlāk kā līdz kārtējā gada 1. jūlijam.

Rīkojuma projekts paredz:

  • 2025. gada 2. maija (piektdiena) darba dienu, kas iekrīt starp svētku dienu ceturtdienu – 1. maiju, un sestdienu – 3. maiju, pārcelt uz sestdienu - 10. maiju, kā arī
  • 2025. gada 17. novembra (pirmdiena) darba dienu, kas iekrīt starp svētdienu – 16. novembri, un svētku dienu otrdienu – 18. novembri, pārcelt uz sestdienu - 8. novembri.

Rīkojuma projekts attieksies uz no valsts budžeta finansējamām institūcijām un to darbiniekiem, kuriem ir noteikta piecu darba dienu nedēļa no pirmdienas līdz piektdienai.  Tas ieteikts arī pašvaldībām, komersantiem un organizācijām, nosakot darba un atpūtas laiku, ievērot attiecīgo darba dienas pārcelšanu. Lai rīkojums būtu spēkā, tas vēl jāskata valdībā.

Lasiet arī: