0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

GRĀMATVEDĪBAKLIENTU IZPĒTE, SANKCIJASAicina paust viedokli ES ziņošanas prasību racionalizācijai

Aicina paust viedokli ES ziņošanas prasību racionalizācijai

Ekonomikas ministrijas informācija

Eiropas Komisija (turpmāk - EK) vēlas vienkāršot ziņošanas prasības uzņēmumiem un valsts pārvaldes iestādēm par 25%, tādējādi samazinot administratīvo slogu, un ir uzsākusi sabiedrisko apspriešanu par šo iniciatīvu. Aicinām izmantot iespēju un ietekmēt turpmākās administratīvās procedūras, piedaloties sabiedriskajā apspriešanā EK mājaslapā “Izsakiet viedokli”. Viedokli latviešu valodā var sniegt, reģistrējoties vai pieslēdzoties ar sociālo mediju kontu, līdz 2023. gada 23. novembrim. Gadu gaitā daudzos jautājumos ir ieviesti, no Eiropas Savienības regulējuma izrietoši, pārmērīgi, dublējoši vai novecojuši ziņošanas pienākumi dalībvalstu uzņēmumiem un iestādēm. Tagad EK vēlas rast veidus, kā šīs prasības racionalizēt, modernizēt vai…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī *

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

ABONĒT

* Atjaunojas automātiski, vari pārtraukt jebkurā brīdī!

 Jau ir BilancePLZ abonements?
Pieslēdzies

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Eiropas ilgtspējas ziņošanas standarti
Foto: © alphaspirit – stock.adobe.com

Eiropas Komisija (turpmāk - EK) vēlas vienkāršot ziņošanas prasības uzņēmumiem un valsts pārvaldes iestādēm par 25%, tādējādi samazinot administratīvo slogu, un ir uzsākusi sabiedrisko apspriešanu par šo iniciatīvu.

Aicinām izmantot iespēju un ietekmēt turpmākās administratīvās procedūras, piedaloties sabiedriskajā apspriešanā EK mājaslapā “Izsakiet viedokli”.

Viedokli latviešu valodā var sniegt, reģistrējoties vai pieslēdzoties ar sociālo mediju kontu, līdz 2023. gada 23. novembrim.

Gadu gaitā daudzos jautājumos ir ieviesti, no Eiropas Savienības regulējuma izrietoši, pārmērīgi, dublējoši vai novecojuši ziņošanas pienākumi dalībvalstu uzņēmumiem un iestādēm. Tagad EK vēlas rast veidus, kā šīs prasības racionalizēt, modernizēt vai optimizēt. Piemēram, mainot noteikto ziņošanas biežumu, digitalizējot vai piemērojot vienreizējas ziņošanas principu, kad uzņēmumiem vairs nebūs vieni un tie paši dati jāsniedz vairākas reizes vai vairākos ievades punktos.