0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

BIZNESSFINANSESAicina pieteikties EZF atbalsta pasākumiem „Sociāli ekonomiskie pasākumi” un „Jaunu noieta tirgu sekmēšana un reklāmas kampaņas”

Aicina pieteikties EZF atbalsta pasākumiem „Sociāli ekonomiskie pasākumi” un „Jaunu noieta tirgu sekmēšana un reklāmas kampaņas”

Zemkopības ministrija informē, ka Lauku atbalsta dienestā (LAD) no  11.februāra tiek pieņemti projektu iesniegumi atbalsta saņemšanai zivsaimniecībā Rīcības programmas Eiropas Zivsaimniecības fonda (EZF) atbalsta ieviešanai Latvijā 2007.–2013.gadam pasākumos „Sociāli ekonomiskie pasākumi” un „Jaunu noieta tirgu sekmēšana un reklāmas kampaņas”. Projektu iesniegumi atbalsta saņemšanai pasākuma „Sociāli ekonomiskie pasākumi” atvērtajā projektu iesniegumu pieņemšanas kārtā tiek pieņemti no  11.februāra līdz  1.maijam, kopējais pieejamais publiskais finansējums ir 319 302  latu. Pasākuma mērķis ir kompensācijas izmaksa zvejniekiem, kuri strādājuši uz kuģiem, kas nodoti sadalīšanai, tostarp sagriešanai metāllūžņos, vai izmantošanai citiem (ārpus zvejniecības) mērķiem saskaņā ar valsts un Eiropas Savienības (ES) atbalsta piešķiršanas kārtību zivsaimniecības attīstībai…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Zemkopības ministrija informē, ka Lauku atbalsta dienestā (LAD) no  11.februāra tiek pieņemti projektu iesniegumi atbalsta saņemšanai zivsaimniecībā Rīcības programmas Eiropas Zivsaimniecības fonda (EZF) atbalsta ieviešanai Latvijā 2007.–2013.gadam pasākumos „Sociāli ekonomiskie pasākumi” un „Jaunu noieta tirgu sekmēšana un reklāmas kampaņas”.

Projektu iesniegumi atbalsta saņemšanai pasākuma „Sociāli ekonomiskie pasākumi” atvērtajā projektu iesniegumu pieņemšanas kārtā tiek pieņemti no  11.februāra līdz  1.maijam, kopējais pieejamais publiskais finansējums ir 319 302  latu. Pasākuma mērķis ir kompensācijas izmaksa zvejniekiem, kuri strādājuši uz kuģiem, kas nodoti sadalīšanai, tostarp sagriešanai metāllūžņos, vai izmantošanai citiem (ārpus zvejniecības) mērķiem saskaņā ar valsts un Eiropas Savienības (ES) atbalsta piešķiršanas kārtību zivsaimniecības attīstībai pasākumam „Zvejas aktivitāšu pilnīga pārtraukšana” noteiktajā kārtībā. Pasākuma ietvaros uz atbalstu var pretendēt zvejas kuģu apkalpes locekļi (zvejnieki). Projektu iesniegumi šajā pasākumā gatavojami saskaņā ar 2009.gada 14.jūlija Ministru kabineta (MK) noteikumiem Nr.783 „Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu lauku un zivsaimniecības attīstībai” un 2008.gada 7.jūlija MK noteikumiem Nr.514 „Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība kompensāciju maksājumu veidā zivsaimniecības attīstības pasākumam „Sociāli ekonomiskie pasākumi””. Projektu iesniegumi jāiesniedz Lauku atbalsta dienesta reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai Lauku atbalsta dienesta Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā Rīgā, Republikas laukumā 2, 3.stāvā, 308.kabinetā (tālr. 67027693, 67027235).

Savukārt projektu iesniegumi atbalsta saņemšanai pasākuma „Jaunu noieta tirgu sekmēšana un reklāmas kampaņas” atvērtajā projektu iesniegumu pieņemšanas kārtā tiek pieņemti no 11.februāra līdz  1.novembrim, kopējais pieejamais publiskais finansējums ir 746 997 latu. Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijā saražoto zivsaimniecības produktu patēriņa pieaugumu un produkcijas noieta tirgu paplašināšanos. Projektu iesniegumi pasākumā gatavojami saskaņā ar 2009.gada 14.jūlija MK noteikumiem Nr.783 „Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu lauku un zivsaimniecības attīstībai” un 2008.gada 13.oktobra MK noteikumiem Nr. 846 „Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu zivsaimniecības attīstībai pasākumam „Jaunu noieta tirgu sekmēšana un reklāmas kampaņas””. Šajā pasākuma kārtā iesniegto projektu īstenošanas beigu datums ir 2014.gada 31.decembris. Projektu iesniegumi jāiesniedz Lauku atbalsta dienesta Centrālajā aparātā Rīgā, Republikas laukumā 2, 308. kabinetā (tālr. 67027693, 67027235).

Plašāka informācija par pasākumiem un atbilstošajiem normatīvajiem aktiem atrodama ZM interneta mājas lapas www.zm.gov.lv sadaļā Zivsaimniecība. Projekta iesniegumu veidlapas un metodiskie norādījumi to aizpildīšanai ir pieejami Lauku atbalsta dienesta  mājas lapā: www.lad.gov.lv.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: