0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIAptaujā iedzīvotājus, lai noskaidrotu, kas attur apstrīdēt iestāžu lēmumus

Aptaujā iedzīvotājus, lai noskaidrotu, kas attur apstrīdēt iestāžu lēmumus

Valsts Kanceleja nolēmusi veikt pētījumu, aptaujājot iedzīvotājus, lai noskaidrotu administratīvos šķēršļus, kas attur privātpersonas un uzņēmumus no iestādes lēmumu un tiesas nolēmumu tālākas apstrīdēšanas un pārsūdzēšanas administratīvajā procesā. Aptaujas anketa pieejama šeit: http://www.visidati.lv/aptauja/762456288/, un ikviens ir aicināts to aizpildīt līdz šā gada 31.janvārim. Administratīvā procesa mērķis ir garantēt cilvēktiesību ievērošanu un nodrošināt gan sabiedrībai, gan indivīdam taisnīgu rezultātu konkrētajās tiesiskajās attiecībās. Tādēļ ar aptaujas palīdzību Valsts kanceleja vēlas noskaidrot iemeslus, kādēļ personas neizmanto sniegtās iespējas lēmumu apstrīdēšanai. Aptauja tiek īstenota pētījuma „Administratīvā procesa likuma ieviešanas ietekmes izvērtējums un efektivizēšanas priekšlikumu izstrāde” ietvaros, un to veic SIA „SAFEGE Baltija”. Pētījums tiek veikts…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Valsts Kanceleja nolēmusi veikt pētījumu, aptaujājot iedzīvotājus, lai noskaidrotu administratīvos šķēršļus, kas attur privātpersonas un uzņēmumus no iestādes lēmumu un tiesas nolēmumu tālākas apstrīdēšanas un pārsūdzēšanas administratīvajā procesā.

Aptaujas anketa pieejama šeit: http://www.visidati.lv/aptauja/762456288/, un ikviens ir aicināts to aizpildīt līdz šā gada 31.janvārim.

Administratīvā procesa mērķis ir garantēt cilvēktiesību ievērošanu un nodrošināt gan sabiedrībai, gan indivīdam taisnīgu rezultātu konkrētajās tiesiskajās attiecībās. Tādēļ ar aptaujas palīdzību Valsts kanceleja vēlas noskaidrot iemeslus, kādēļ personas neizmanto sniegtās iespējas lēmumu apstrīdēšanai.

Aptauja tiek īstenota pētījuma „Administratīvā procesa likuma ieviešanas ietekmes izvērtējums un efektivizēšanas priekšlikumu izstrāde” ietvaros, un to veic SIA „SAFEGE Baltija”.

Pētījums tiek veikts ar Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansiālu atbalstu 2007.–2013.gada ES fondu plānošanas perioda darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” aktivitātes „Administratīvās kapacitātes stiprināšana” projekta Nr. 1DP/1.5.1.2.0/08/IPIA/SIF/001 „Administratīvā sloga samazināšana un administratīvo procedūru vienkāršošana” ietvaros. 85 % no projekta kopējā apjoma finansē Eiropas Savienība no Eiropas Sociālā fonda budžeta.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: