0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIAS Pasažieru vilciens informē, ka no 13.septembra Rīgas administratīvās teritorijas robežās vilcienā e talonu nevarēs izmantot

AS Pasažieru vilciens informē, ka no 13.septembra Rīgas administratīvās teritorijas robežās vilcienā e talonu nevarēs izmantot

(0)

AS “Pasažieru vilciens” informē, ka no 13.septembra e talonu vilcienā nevarēs izmantot, tās pasažieru kategorijas, kurām piešķirtas atlaides Rīgas sabiedriskajā transportā Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā,  tas ir līdz stacijām Babīte, Baloži, Dārziņi, Jugla un Vecāķi, sakarā ar to, ka ir beidzies iepriekšējais līgums ar Rīgas domi. Neskaidrību gadījumā iesaka vērsties Rīgas pasažieru stacijas Klientu apkalpošanas centrā, kā arī zvanot pa tālruni 67232135.

AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā uzskaitītas tās pasažieru kategorijas, kurām iepriekš bija šāda iespēja. Lielākie cietēji būs skolēni, arodskolēni, pensionāri, daudzbērnu vecāki u.c.

Rīgas dome AS “Pasažieru vilciens” rīcību, kas sagādā neērtības rīdziniekiem, vērtē kā destruktīvu. AS “Pasažieru vilciens” presei izplatītais paziņojums par līguma izbeigšanu ir pēkšņs un neizprotams solis, kas sagādās neērtības rīdziniekiem un samazinās uzņēmuma ienākumus par pasažieru pārvadājumiem, informē Rīgas dome. Rīgas dome, rūpējoties par pilsētas iedzīvotāju ērtāku pārvietošanos galvaspilsētas administratīvajā teritorijā, pagājušajā gadā noslēdza līgumu ar AS “Pasažieru vilciens”, nodrošinot papildus ieņēmumus šim uzņēmumam. Kopš 2013.gada oktobra katru mēnesi uzņēmums no pašvaldības budžeta saņēma 41,5 tūkstošus eiro, savukārt sabiedriskā transporta lietotāji, kas izmanto e-talonu, ieguva iespēju ērti pārvietoties ar vilcienu pilsētas robežās. Pateicoties šim līgumam, vilcienos palielinājās pasažieru plūsma, jo pasažieru kategorijas, kam pienākas atlaides sabiedriskajā transportā, sāka izmantot arī “Pasažieru vilciena” pakalpojumus.

Ņemot vērā līguma darbības termiņu, kas beidzās 30.augustā, starp AS “Pasažieru vilciens” un Rīgas domes Satiksmes departamentu notika sarunas par līguma darbības pagarināšanu. Bija panāktas vienošanās par visiem līguma nosacījumiem, tai skaitā, par pakalpojuma apjoma summas palielināšanu. Rīgas pašvaldība no savas puses turpinās sarunas par līguma darbības pagarināšanu. Rīgas dome izsaka nožēlu, ka pašlaik rīdziniekiem tiek liegta iespēja uz iepriekšējiem nosacījumiem  pārvietoties ar vilcienu. Atbilstoši pārvadājumi ar Rīgas domes noteiktajām atlaidēm tiek nodrošināti ar pašvaldības uzņēmuma “Rīgas satiksme” sabiedrisko transportu.

 

 

 

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Novērtējiet šo rakstu
(0)
Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
AS "Pasažieru vilciens" informē, ka no 13.septembra e talonu vilcienā nevarēs izmantot, tās pasažieru kategorijas, kurām piešķirtas atlaides Rīgas sabiedriskajā transportā Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā,  tas ir līdz stacijām Babīte, Baloži, Dārziņi, Jugla un Vecāķi, sakarā ar to, ka ir beidzies iepriekšējais līgums ar Rīgas domi. Neskaidrību gadījumā iesaka vērsties Rīgas pasažieru stacijas Klientu apkalpošanas centrā, kā arī zvanot pa tālruni 67232135. AS "Pasažieru vilciens" mājaslapā uzskaitītas tās pasažieru kategorijas, kurām iepriekš bija šāda iespēja. Lielākie cietēji būs skolēni, arodskolēni, pensionāri, daudzbērnu vecāki u.c. Rīgas dome AS "Pasažieru vilciens" rīcību, kas sagādā neērtības rīdziniekiem, vērtē kā destruktīvu. AS "Pasažieru vilciens" presei izplatītais paziņojums par līguma izbeigšanu ir pēkšņs un neizprotams solis, kas sagādās neērtības rīdziniekiem un samazinās uzņēmuma ienākumus par pasažieru pārvadājumiem, informē Rīgas dome. Rīgas dome, rūpējoties par pilsētas iedzīvotāju ērtāku pārvietošanos galvaspilsētas administratīvajā teritorijā, pagājušajā gadā noslēdza līgumu ar AS "Pasažieru vilciens", nodrošinot papildus ieņēmumus šim uzņēmumam. Kopš 2013.gada oktobra katru mēnesi uzņēmums no pašvaldības budžeta saņēma 41,5 tūkstošus eiro, savukārt sabiedriskā transporta lietotāji, kas izmanto e-talonu, ieguva iespēju ērti pārvietoties ar vilcienu pilsētas robežās. Pateicoties šim līgumam, vilcienos palielinājās pasažieru plūsma, jo pasažieru kategorijas, kam pienākas atlaides sabiedriskajā transportā, sāka izmantot arī "Pasažieru vilciena" pakalpojumus.
Ņemot vērā līguma darbības termiņu, kas beidzās 30.augustā, starp AS "Pasažieru vilciens" un Rīgas domes Satiksmes departamentu notika sarunas par līguma darbības pagarināšanu. Bija panāktas vienošanās par visiem līguma nosacījumiem, tai skaitā, par pakalpojuma apjoma summas palielināšanu. Rīgas pašvaldība no savas puses turpinās sarunas par līguma darbības pagarināšanu. Rīgas dome izsaka nožēlu, ka pašlaik rīdziniekiem tiek liegta iespēja uz iepriekšējiem nosacījumiem  pārvietoties ar vilcienu. Atbilstoši pārvadājumi ar Rīgas domes noteiktajām atlaidēm tiek nodrošināti ar pašvaldības uzņēmuma "Rīgas satiksme" sabiedrisko transportu.
     

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: