Piekļūstamība

Pāriet uz galveno saturu

Fonta izmērs

Kontrasts

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 7 mēnešiem.

Eiropadome izvirza Žanu Klodu Junkeru EK priekšsēdētāja amatam

Pagājušonedēļ notikušajā Eiropadomē Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderi Iprā un Briselē vienojās par priekšlikumiem jaunās Eiropas Komisijas (EK) darbam, kā arī izvirzīja kandidātu EK priekšsēdētāja amatam. Latviju Eiropadomē pārstāvēja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Eiropadome nolēma par EK priekšsēdētāja amata kandidātu izvirzīt Žanu Klodu Junkeru, par kura apstiprināšanu tālāk lems Eiropas Parlaments (EP).

„Ž.K.Junkeram ir liela pieredze, vadot Luksemburgas valdību un vadot Eirogrupu. Līdz ar to viņš patiešām ir laba kandidatūra šim amatam gan profesionalitātes, gan pieredzes ziņā, turklāt viņš pārstāv tikko ievēlētā Eiropas Parlamenta lielāko politisko grupu,” atzīmēja Ministru prezidente.

Eiropadome vienojās par galvenajām ES prioritātēm turpmākiem pieciem gadiem. Kā būtiskākos virzienus ES līderi atzīmēja nodarbinātības, izaugsmes un konkurētspējas veicināšanu, ES iedzīvotāju drošumspēju, enerģētikas savienības veidošanu, brīvības, drošības un tiesiskuma telpas attīstību, kā arī ES ietekmes pasaulē stiprināšanu.

Eiropadome atzinīgi novērtēja EK izstrādāto Eiropas Enerģētiskās drošības stratēģiju...

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu

Automātiskais maksājums

BILANCE internetā

+ BilancePLZ ar 7 dienu izmēģinājumu par 1 €
  • Bezlimita pieeja VISIEM portāla un žurnāla rakstiem 1 lietotājam
  • E-žurnāls BILANCE
  • Iekļauts juridisko padomu saturs
  • 7 dienu izmēģinājums tikai par 1 € (ar automātisku pagarināšanu, var atslēgt jebkurā laikā)

24,99 € mēnesī ar 7 dienu
izmēģinājumu par 1,00 €

Tikai 0,74 € dienā

BILANCE internetā

+ BilancePLZ
  • Bezlimita pieeja VISIEM portāla un žurnāla rakstiem 3 lietotājiem
  • E-žurnāls BILANCE
  • Iekļauts juridisko padomu saturs
  • Dāvanā 100+ semināru videotēka vairāk nekā 5000 € vērtībā!

269 € gadā
12 mēnešu abonements

No 28 € mēnesī

Drukātā BILANCE

+ BilancePLZ
  • Bezlimita pieeja VISIEM portāla un žurnāla rakstiem 3 lietotājiem
  • E-žurnāls BILANCE
  • Iekļauts juridisko padomu saturs
  • Dāvanā 100+ semināru videotēka vairāk nekā 5000 € vērtībā!

299 € gadā
12 mēnešu abonements

Jau ir abonements?