0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

NODOKĻIIeviesti Automatizētās importa sistēmas papildinājumi

Ieviesti Automatizētās importa sistēmas papildinājumi

Uzņēmēju, kuriem ir nepieciešams iznīcināt preci, piemērojot muitas procedūru – ievešana pārstrādei (ar papildprocedūras kodu “10N” (Preču iznīcināšana)), ērtībai ir izstrādāta jauna Automatizētās importa sistēmas (AIS) funkcionalitāte, kas nodrošina informācijas par preču iznīcināšanu attēlošanu, vēstī Valsts ieņēmumu dienests. Turpinot attīstīt 2023. gada jūnijā ieviesto AIS, no 2024. gada 30. janvāra ir nodrošināta iespēja lietotājam redzēt sistēmā muitas amatpersonas norādīto informāciju par to, kādā kārtībā notiks preču iznīcināšana. Atverot importa deklarāciju, kuras statuss ir “Preces izlaistas”, AIS lietotājs varēs iepazīties gan ar informāciju par preču iznīcināšanu, gan arī par kārtību, kādā šis process…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī *

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

ABONĒT

* Atjaunojas automātiski, vari pārtraukt jebkurā brīdī!

 Jau ir BilancePLZ abonements?
Pieslēdzies

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: Ikars Kubliņš, BilancePLZ

Uzņēmēju, kuriem ir nepieciešams iznīcināt preci, piemērojot muitas procedūru – ievešana pārstrādei (ar papildprocedūras kodu “10N” (Preču iznīcināšana)), ērtībai ir izstrādāta jauna Automatizētās importa sistēmas (AIS) funkcionalitāte, kas nodrošina informācijas par preču iznīcināšanu attēlošanu, vēstī Valsts ieņēmumu dienests.

Turpinot attīstīt 2023. gada jūnijā ieviesto AIS, no 2024. gada 30. janvāra ir nodrošināta iespēja lietotājam redzēt sistēmā muitas amatpersonas norādīto informāciju par to, kādā kārtībā notiks preču iznīcināšana.

Atverot importa deklarāciju, kuras statuss ir “Preces izlaistas”, AIS lietotājs varēs iepazīties gan ar informāciju par preču iznīcināšanu, gan arī par kārtību, kādā šis process notiks – muitas amatpersonas uzraudzībā vai veicot atbilstošu saskaņojumu Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS).

Lasiet arī: