0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

BIZNESSIzsludināta pieteikšanās uz mentoringa programmu uzņēmējiem

Izsludināta pieteikšanās uz mentoringa programmu uzņēmējiem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar biedrību “Līdere” izsludina pieteikšanos uz Mentoringa programmu uzņēmējiem (MPU), kas ilgs 6 mēnešus (no 2012. gada oktobra beigām līdz 2013. gada aprīlim) un kuras laikā jaunie uzņēmēji varēs saņemt mentora - pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu, informē biedrības "Līdere" projektu vadītāja Zanda Raciborska. Mentoringa programmas mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Mentorings uzņēmējdarbībā ir sistemātiski veidotas attiecības, kas balstītas uz ilglaicīgu un brīvprātīgu atbalstu starp veiksmīgu uzņēmēju ar pieredzi un uzņēmējdarbības iesācēju, kurš vēlas gūt zināšanas sekmīgas uzņēmējdarbības attīstībai. Dalībai programmā tiek aicināti pieteikties: -  pieredzes pārņēmēji, jauni uzņēmumi (uzņēmums nav vecāks…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar biedrību “Līdere” izsludina pieteikšanos uz Mentoringa programmu uzņēmējiem (MPU), kas ilgs 6 mēnešus (no 2012. gada oktobra beigām līdz 2013. gada aprīlim) un kuras laikā jaunie uzņēmēji varēs saņemt mentora - pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu, informē biedrības "Līdere" projektu vadītāja Zanda Raciborska. Mentoringa programmas mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Mentorings uzņēmējdarbībā ir sistemātiski veidotas attiecības, kas balstītas uz ilglaicīgu un brīvprātīgu atbalstu starp veiksmīgu uzņēmēju ar pieredzi un uzņēmējdarbības iesācēju, kurš vēlas gūt zināšanas sekmīgas uzņēmējdarbības attīstībai. Dalībai programmā tiek aicināti pieteikties: -  pieredzes pārņēmēji, jauni uzņēmumi (uzņēmums nav vecāks par 5 gadiem), -  mentori, pieredzējuši uzņēmēji (ne mazāk kā 5 gadu pieredze uzņēmuma vadīšanā vai apjomīgu biznesa projektu īstenošanā). Pieteikties programmā var līdz š. g. 5. oktobrim, aizpildot attiecīgo pieteikuma anketu un atsūtot to uz e-pastu zanda@ lid.lv. Pieteikuma anketas atradīsiet  www.lidere.lv. Informāciju klātienē par programmas realizāciju, mentoringa būtību un mentoringa procesa norisi, kā arī par pieteikšanos programmai varēs saņemt semināros, kuri notiks:
  • š.g. 12.septembrī, Daugavpilī, Daugavpils novada domē, Rīgas iela 2, plkst. 14:00.
  • š.g. 21.septembrī, Rīgā, viesnīcā Tallink (zāle TERRA 1), Elizabetes 24, plkst. 10:00.
  • š.g. 28.septembrī, Valmierā, Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā, Purva iela 12A, plkst. 12:00.
Pieteikšanās semināriem, nosūtot e-pastu zanda@lid.lv:
  • 12.septembra semināram Daugavpilī – līdz š.g. 10.septembrim,
  • 21.septembra semināram Rīgā – līdz š.g. 18.septembrim,
  • 28.septembra semināram Valmierā – līdz š.g. 25.septembrim.
Detalizēta informācija: www.liaa.gov.lv un www.lidere.lv. Lielākā daļa iepriekšējo MPU “absolventu” jau šodien uzskatāmi par programmas veiksmes stāstiem. Kā atzīst jaunie uzņēmēji, viens no būtiskākajiem programmas ieguvumiem ir nevis teorētiskās, bet praktiskās zināšanas, pieredzējušā padomdevēja “skats no malas”, biznesa kontakti un daudz noderīgas informācijas uzņēmuma veiksmīgai attīstībai. Mentoringa programma tiek īstenota „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas ietvaros”, ko realizē LIAA un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: