0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTINotiks diskusija "Sociālā aizsardzība pēc brīvā tirgus atvēršanas elektroapgādē"

Notiks diskusija “Sociālā aizsardzība pēc brīvā tirgus atvēršanas elektroapgādē”

Elektroenerģijas tirgus atvēršana Latvijā, pēc kuras elektroenerģiju vajadzēs pirkt arī mājsaimniecībām, varētu notikt jau 2013. gadā, tomēr informācija patērētājiem par iespējamo cenu pieaugumu, norēķināšanās kārtību, sūdzību un jautājumu izskatīšanu, līgumsaistībām u.c. jautājumiem vēl nav pieejama. Par šiem jautājumiem Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija 29.janvārī organizē diskusiju "Sociālā aizsardzība pēc brīvā tirgus atvēršanas elektroapgādē", lai pievērstu sabiedrības, publiskās pārvaldes, uzņēmēju u.c. iesaistīto pušu uzmanību. Diskusijā piedalīsies: Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas pārstāvis Dins Merirands, Enerģētikas departamenta direktors, kurš iepazīstinās ar Elektroenerģijas tirgus atvēršanas procesu Latvijā. Baiba Miltoviča, Eiropas Patērētāju Konsultatīvās grupas pārstāve Latvijā, iepazīstinot ar tēmu "Iniciatīvas un piemēri elektroenerģijas jomā Eiropas…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Elektroenerģijas tirgus atvēršana Latvijā, pēc kuras elektroenerģiju vajadzēs pirkt arī mājsaimniecībām, varētu notikt jau 2013. gadā, tomēr informācija patērētājiem par iespējamo cenu pieaugumu, norēķināšanās kārtību, sūdzību un jautājumu izskatīšanu, līgumsaistībām u.c. jautājumiem vēl nav pieejama.

Par šiem jautājumiem Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija 29.janvārī organizē diskusiju “Sociālā aizsardzība pēc brīvā tirgus atvēršanas elektroapgādē“, lai pievērstu sabiedrības, publiskās pārvaldes, uzņēmēju u.c. iesaistīto pušu uzmanību.

Diskusijā piedalīsies:

Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas pārstāvis Dins Merirands, Enerģētikas departamenta direktors, kurš iepazīstinās ar Elektroenerģijas tirgus atvēršanas procesu Latvijā.

Baiba Miltoviča, Eiropas Patērētāju Konsultatīvās grupas pārstāve Latvijā, iepazīstinot ar tēmu “Iniciatīvas un piemēri elektroenerģijas jomā Eiropas Savienībā”.

Latvijas pašvaldības savienības padomniece veselības un sociālos jautājumos Silvija Šimfa par situāciju Latvijas pašvaldībās saistībā ar sociālo palīdzību elektroenerģijas tirgus atvēršanas kontekstā.

Ilmārs Poikāns, IT speciālists, iepazīstinās klausītājus ar Universālā pakalpojuma ieviešanu elektroapgādē, kā arī par tiesvedību saistībā ar “Latvenergo “tarifu paaugstināšanu.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: