0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIPalielina kopējo bezakcīzes dīzeļdegvielas daudzumu lauksaimniekiem

Palielina kopējo bezakcīzes dīzeļdegvielas daudzumu lauksaimniekiem

Otrdien, 2.oktobrī, valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas (ZM) izstrādātos grozījumus Ministru kabineta (MK) 2011.gada 3.maija noteikumos Nr.344 „Kārtība, kādā no akcīzes nodokļa atbrīvo dīzeļdegvielu (gāzeļļu), ko izmanto lauksaimniecības produkcijas ražošanai, lauksaimniecības zemes apstrādei un meža vai purva zemes apstrādei, kurā kultivē dzērvenes vai mellenes, kā arī zemes apstrādei zem zivju dīķiem”. Grozījumi bezakcīzes dīzeļdegvielas piešķiršanas kārtībā paredz palielināt noteikto bezakcīzes dīzeļdegvielas maksimālo kopējo daudzumu līdz 106,3 miljoniem litru 2012./2013.saimnieciskajam gadam. Šādu ZM priekšlikumu, atbalstījušas lauksaimnieku nevalstiskās organizācijas. Patlaban no akcīzes nodokļa atbrīvotās dīzeļdegvielas maksimālais kopējais daudzums ir noteikts 85,5 miljoni litru vienam saimnieciskajam gadam. „Zemkopības ministrija ir vienmēr uzskatījusi par prioritāti…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Otrdien, 2.oktobrī, valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas (ZM) izstrādātos grozījumus Ministru kabineta (MK) 2011.gada 3.maija noteikumos Nr.344 „Kārtība, kādā no akcīzes nodokļa atbrīvo dīzeļdegvielu (gāzeļļu), ko izmanto lauksaimniecības produkcijas ražošanai, lauksaimniecības zemes apstrādei un meža vai purva zemes apstrādei, kurā kultivē dzērvenes vai mellenes, kā arī zemes apstrādei zem zivju dīķiem”.

Grozījumi bezakcīzes dīzeļdegvielas piešķiršanas kārtībā paredz palielināt noteikto bezakcīzes dīzeļdegvielas maksimālo kopējo daudzumu līdz 106,3 miljoniem litru 2012./2013.saimnieciskajam gadam. Šādu ZM priekšlikumu, atbalstījušas lauksaimnieku nevalstiskās organizācijas. Patlaban no akcīzes nodokļa atbrīvotās dīzeļdegvielas maksimālais kopējais daudzums ir noteikts 85,5 miljoni litru vienam saimnieciskajam gadam.

Zemkopības ministrija ir vienmēr uzskatījusi par prioritāti akcīzes nodokļa atbrīvojumu dīzeļdegvielai un tādēļ jau 2010.gadā pārņēma šo atbalsta programmu savā kompetencē. Viena no manām prioritātēm ir radīt lauksaimniekiem tādus apstākļus, kas ļautu maksimāli efektīvi apstrādāt lauksaimniecībā izmantojamo zemju platības, palielinot lauksaimniecības produktu ražošanas apjoms un radot papildus pievienoto vērtību,” uzsver zemkopības ministre Laimdota Straujuma.

Izmaiņas noteikumos stāsies spēkā pēc to publicēšanas laikrakstā „Latvijas Vēstnesis”.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: