0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIPubliskota Nacionālā attīstības plāna 2014. - 2020. gadam uzlabotā 1.redakcijas versija

Publiskota Nacionālā attīstības plāna 2014. – 2020. gadam uzlabotā 1.redakcijas versija

Nacionālā attīstības plāna (NAP) mājaslapā var iepazīties ar NAP 2014.-2020.gadam 1. redakcijas koriģēto versiju, ko valdībā varētu skatīt nākamnedēļ, 14.augustā.  NAP tiks izskatīts arī Koalīcijas sadarbības padomes sēdē 13.augustā, kurā nolems, vai virzīt šo jautājumu skatīšanai valdības sēdē. NAP ir galvenais vidēja termiņa attīstības plānošanas dokuments Latvijā. Tas ir Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam ("Latvija 2030") rīcības plāns, kam ir jākalpo par valsts attīstības ceļa karti vidējam termiņam.NAP parāda valsts izaugsmes modeli - kur tiks ieguldīts, lai nodrošinātu ekonomikas pašpietiekamību, produktivitātes pieaugumu un valsts konkurētspēju, kā tiks nodrošināta sinerģija starp investīciju mērķiem un līdzsvarota attīstība, kā pelnīs valsts un…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Nacionālā attīstības plāna (NAP) mājaslapā var iepazīties ar NAP 2014.-2020.gadam 1. redakcijas koriģēto versiju, ko valdībā varētu skatīt nākamnedēļ, 14.augustā.  NAP tiks izskatīts arī Koalīcijas sadarbības padomes sēdē 13.augustā, kurā nolems, vai virzīt šo jautājumu skatīšanai valdības sēdē.
NAP ir galvenais vidēja termiņa attīstības plānošanas dokuments Latvijā. Tas ir Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam ("Latvija 2030") rīcības plāns, kam ir jākalpo par valsts attīstības ceļa karti vidējam termiņam.NAP parāda valsts izaugsmes modeli - kur tiks ieguldīts, lai nodrošinātu ekonomikas pašpietiekamību, produktivitātes pieaugumu un valsts konkurētspēju, kā tiks nodrošināta sinerģija starp investīciju mērķiem un līdzsvarota attīstība, kā pelnīs valsts un kā to izdarīt iedzīvotājiem.NAP var tikt skatīts arī kā sabiedriskais līgums - ko valsts apņemas paveikt līdz 2020.gadam un ko tā sagaida no sabiedrības. Valsts parāda kopīgo redzējumu par vidēja termiņa attīstību, lai nodrošinātu ilgtermiņa prognozējamību nozaru, biznesa un katra indivīda lēmumu pieņemšanā. NAP vadmotīvs ir ekonomikas izrāviens, kas nozīmē stabilu pamatu ielikšanu valsts attīstībai ilgtermiņā, veidojot ilgtspējīgu valsts tautas saimniecības nākotni.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: