0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIRīgas svētkos būs bezmaksas sabiedriskais transports un autostāvvietas

Rīgas svētkos būs bezmaksas sabiedriskais transports un autostāvvietas

Rīgas dome informē, ka iedzīvotāji un pilsētas viesi 13. un 14.augustā sabiedrisko transportu (autobuss, tramvajs, trolejbuss) Rīgā varēs izmantot bez maksas, izņemot minibusus, nakts satiksmes maršrutus un Retro tramvaju. Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, Rīgas svētku laikā varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes autostāvvietu K.Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama - tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.Tā kā šogad pilsētas viesiem un iedzīvotājiem tiek piedāvāta plaša svētku programma, sabiedriskā transporta kustība tiks pielāgota svētku norises vietām, kursēs lielākas ietilpības transporta līdzekļi, atsevišķos maršrutos, atbilstoši pasažieru plūsmai, tiks nodrošināti papildu reisi.Saistībā ar Rīgas svētku pasākumiem Grīziņkalnā…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

RigassvetkiRīgas dome informē, ka iedzīvotāji un pilsētas viesi 13. un 14.augustā sabiedrisko transportu (autobuss, tramvajs, trolejbuss) Rīgā varēs izmantot bez maksas, izņemot minibusus, nakts satiksmes maršrutus un Retro tramvaju. Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, Rīgas svētku laikā varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes autostāvvietu K.Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama - tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Tā kā šogad pilsētas viesiem un iedzīvotājiem tiek piedāvāta plaša svētku programma, sabiedriskā transporta kustība tiks pielāgota svētku norises vietām, kursēs lielākas ietilpības transporta līdzekļi, atsevišķos maršrutos, atbilstoši pasažieru plūsmai, tiks nodrošināti papildu reisi.

Saistībā ar Rīgas svētku pasākumiem Grīziņkalnā 12.augustā, no plkst. 23:30 līdz 13.08.2016. plkst. 00:30 tiks organizēti papildu reisi 6. autobusa maršrutā: no pieturvietas "Vārnu iela" uz Dreiliņiem un no pieturvietas "Grīziņkalns" uz Abrenes ielu.

13. un 14.augustā saistībā ar pasākumiem Lucavsalas atpūtas zonā 40. maršruta autobusi, braucot Ziepniekkalna virzienā, pieturēs pieturvietā "Lucavsala".

11. maršruta tramvaji 13. un 14.augustā kursēs pēc pagaidu kustības saraksta, lai uzlabotu Rīgas iedzīvotāju un viesu nokļūšanu Mežaparkā un Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Naktī no 13. uz 14.augustu transporta kustība atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos tiks nodrošināta līdz plkst. 1:00 no pilsētas centra, apkalpojot pēc iespējas lielāko daļu pilsētas mikrorajonu un nodrošinot pasažieru nokļūšanu uz un no organizētajiem svētku pasākumiem. Papildu reisi tiks nodrošināti: 3., 11., apvienotajā 12., 23. un 26. (pa Akmens tiltu), 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51. un 53. autobusa maršrutā, 9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27. trolejbusa maršrutā, 4., 5., 6., 7. un 10. tramvaja maršrutā. Informācija par papildreisiem būs pieejama "Rīgas satiksme" mājas lapā un centra pieturvietās.

Nakts satiksmes maršruti tiks nodrošināti naktī no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu pēc ierastā saraksta. No galapunkta Stacijas laukums/Centrālā stacija atiet vienlaicīgi - plkst. 00:00; 01:00; 02:00; 03:00; 04:00; 05:00. No mikrorajoniem uz pilsētas centru autobusi atiet "pusapaļās" stundās - plkst. 00:30; 01:30; 02:30; 03:30; 04:30, atsevišķiem maršrutiem ir atiešanas laiks uz pilsētas centru arī plkst. 5:30.

Minibusi 13. un 14.augustā kursēs pēc sestdienu, svētdienu un brīvdienu grafika. Par braucieniem minibusā un Nakts satiksmes maršrutos ir jāmaksā.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: