0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

PERSONĀLSUkraiņu civiliedzīvotāji var saņemt vienreizējo nodarbinātības uzsākšanas pabalstu

Ukraiņu civiliedzīvotāji var saņemt vienreizējo nodarbinātības uzsākšanas pabalstu

Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri Latvijā uzsāk  darba tiesiskās attiecības, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) izmaksā vienreizējo nodarbinātības uzsākšanas pabalstu 500 eiro apmērā. Lai saņemtu nodarbinātības uzsākšanas pabalstu, mēneša laikā no darba tiesisko attiecību uzsākšanas dienas jebkurā no NVA klientu apkalpošanas vietām Latvijā jāiesniedz iesniegums nodarbinātības uzsākšanas pabalsta saņemšanai. Pabalsta saņemšanas nosacījumi: Darba attiecības uzsāktas pēc 2022. gada 24. februāra. Iesnieguma iesniegšanas dienā darba attiecības turpinās. Pabalsta apmērs – 500 eiro. Pabalsts netiek aplikts ar iedzīvotāju ienākuma nodokli. Pabalstu var saņemt vienu reizi. Iesniegums nodarbinātības uzsākšanas pabalsta saņemšanai Darba iespējas Ukrainas civiliedzīvotāji var meklēt…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: Andrea Piacquadio from Pexels
Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri Latvijā uzsāk  darba tiesiskās attiecības, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) izmaksā vienreizējo nodarbinātības uzsākšanas pabalstu 500 eiro apmērā. Lai saņemtu nodarbinātības uzsākšanas pabalstu, mēneša laikā no darba tiesisko attiecību uzsākšanas dienas jebkurā no NVA klientu apkalpošanas vietām Latvijā jāiesniedz iesniegums nodarbinātības uzsākšanas pabalsta saņemšanai.

Pabalsta saņemšanas nosacījumi:

  • Darba attiecības uzsāktas pēc 2022. gada 24. februāra.
  • Iesnieguma iesniegšanas dienā darba attiecības turpinās.
  • Pabalsta apmērs – 500 eiro.
  • Pabalsts netiek aplikts ar iedzīvotāju ienākuma nodokli.
  • Pabalstu var saņemt vienu reizi.
Iesniegums nodarbinātības uzsākšanas pabalsta saņemšanai Darba iespējas Ukrainas civiliedzīvotāji var meklēt gan ar NVA palīdzību, gan patstāvīgi. NVA atbalstu darba meklēšanā var saņemt jebkurā NVA klientu apkalpošanas vietā, sazinoties ar NVA darbiniekiem klātienē vai pa telefonu. NVA klientu apkalpošanas vietu darba laiks no pirmdienas līdz ceturtdienai ir no plkst. 9.00 līdz 16.30, bet piektdienās - no plkst. 9.00 līdz 15.00. NVA darbinieki pieejami arī  Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem, kas no 21. marta atrodas Kaļķu ielā 1, Rīgā. Ja Ukrainas civiliedzīvotājs darbu meklē patstāvīgi, iesakām izmantot lielāko vakanču datu bāziNVA CV un vakanču portālu. Lai meklētu vakanci, portālā nav jāreģistrējas. Portāla galvenās lapas labajā pusē, meklēšanas rīkā, jāizvēlas vēlamais nodarbinātības veids un jāuzklikšķina uz attiecīga nodarbinātības veida ar atzīmi Ukraina. NVA CV un vakanču portāla saturs ir pieejams ukraiņu valodā, uzklikšķinot uz šīs saites.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: