0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIUzņēmēji līdz 1. oktobrim var pieteikties finansējumam ražošanas ēku energoefektivitātes uzlabošanai

Uzņēmēji līdz 1. oktobrim var pieteikties finansējumam ražošanas ēku energoefektivitātes uzlabošanai

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina uzņēmējus nevilcināties un izmantot iespēju pieteikties finansējumam ražošanas ēku energoefektivitātes uzlabošanai. Projektu iesniegumus var iesniegt līdz šā gada 1.oktobrim. Finansiāls atbalsts ir pieejams Latvijā reģistrētiem komersantiem, kuri iecerējuši veikt pāreju no dabai nedraudzīgām fosilo energoresursu tehnoloģijām uz atjaunojamo energoavotu izmantojošām tehnoloģijām, kā, piemēram, saules kolektoriem, biomasu izmantojošajām katlu iekārtām un koģenerācijas stacijām. Tāpat plānots atbalstīt ēku energoefektivitāti paaugstinošus rekonstrukcijas vai vienkāršotās renovācijas darbus, iekārtu un sistēmu uzstādīšanu siltuma otrreizējai izmantošanai, kā arī energoefektīva apgaismojuma un elektroapgādes vadības un kontroles sistēmu uzstādīšanu.  Iespēju pretendēt un saņemt līdzfinansējumu - maksimāli 350 000 latu apmērā…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina uzņēmējus nevilcināties un izmantot iespēju pieteikties finansējumam ražošanas ēku energoefektivitātes uzlabošanai. Projektu iesniegumus var iesniegt līdz šā gada 1.oktobrim.

Finansiāls atbalsts ir pieejams Latvijā reģistrētiem komersantiem, kuri iecerējuši veikt pāreju no dabai nedraudzīgām fosilo energoresursu tehnoloģijām uz atjaunojamo energoavotu izmantojošām tehnoloģijām, kā, piemēram, saules kolektoriem, biomasu izmantojošajām katlu iekārtām un koģenerācijas stacijām. Tāpat plānots atbalstīt ēku energoefektivitāti paaugstinošus rekonstrukcijas vai vienkāršotās renovācijas darbus, iekārtu un sistēmu uzstādīšanu siltuma otrreizējai izmantošanai, kā arī energoefektīva apgaismojuma un elektroapgādes vadības un kontroles sistēmu uzstādīšanu.

 Iespēju pretendēt un saņemt līdzfinansējumu - maksimāli 350 000 latu apmērā vienam projektam - sniedz Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) konkurss „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai”. Pirmās kārtas ietvaros pieejamais KPFI finansējums ir 3 164 617 latu. Apstiprinātie projekti būs jāīsteno līdz 2013.gada 30.aprīlim.

Komersantus projektu iesniegumus aicina iesniegt personīgi vai nosūtīt ierakstītā vēstulē pa pastu: VARAM, Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494, vai noformētu elektroniskā dokumenta veidā uz e-pastu: razosana_kpfi@varam.gov.lv.

Konkursa nolikums un vadlīnijas pieejamas VARAM mājaslapā. Jautājumus par konkursu aicinām sūtīt elektroniski uz e-pastu: razosana_kpfi@varam.gov.lv

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: