Uzņēmēji tiek aicināti uz bezmaksas juridisko biznesa semināru

(0)

Rīgas šķīrējtiesa 20. februārī rīko izglītojošu bezmaksas juridisko semināru biznesa īpašniekiem un pārstāvjiem par tēmu “Šķīrējtiesas loma mūsdienu biznesā”. Seminārs ir domāts tiem, kas sastopas ar līguma saistību nepildīšanu no partneru vai klientu puses, un tiem, kas vēlās, lai biznesam būtu papildus uzticams juridiskais drošības spilvens.

Rīgas šķīrējtiesa kā semināra organizators mudina uzņēmējus domāt par sava biznesa juridisko drošību pirms tam, kad rodas kādas problēmas. Spriežot pēc savas 20 gadu pieredzes, tā apgalvo, ka 90% juridisko biznesa problēmsituāciju, kas ir saistīti ar partneru darījuma nosacījumu nepildīšanu, izriet no līguma, kurš vienkārši neparedz šis problēmsituācijas.

Bezmaksas semināra laikā apmeklētāji iegūs zināšanas par to, kā rīkoties, lai novērstu vai risinātu ātri, vienkāršoti, konfidenciāli, efektīvi un savā teritorijā strīdu ar partneri vai klientu. Seminārā plānots runāt par to, kā šķīrējtiesa  palīdz stabilizēt biznesa juridiskos procesus; ar kādiem strīdiem tajā var vērsties; par šķīrējtiesas līgumu, atrunu un visu, kas ir nepieciešams dokumentos. Seminārā lektore Ilga Jansone, Rīgas šķīrējtiesas kancelejas vadītāja, aplūkos arī svarīgas nianses strīdos ar fiziskām personām jeb kā novērst problēmas ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru (PTAC). Tiks salīdzināta arī valsts tiesas un šķīrējtiesas  – to plusi un mīnusi. Tāpat runās, kā risināt strīdu ar ārzemju partneri savas valsts teritorijā un kas notiek pēc sprieduma saņemšanas un kas ir izpildraksts.

Visiem semināra apmeklētājiem tiks izdalīta noderīgu materiālu mape, kas ir veidota tā, lai varētu nekavējoties to sākt izmantot savā uzņēmumā kā špikeri, kas palīdz sekot līdzi dažām niansēm, runājot par darījuma slēgšanu un vadīšanu, kā arī palīdz kopumā sakārtot juridisko drošību uzņēmumā.

Sakarā ar ierobežotu vietu skaitu, lai piedalītos pasākumā, ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, kas notiek Rīgas šķīrējtiesas mājaslapā sadaļas “Atbalsts” apakšsadaļā “Semināri” (https://court.lv/lv/atbalsts/seminari).

Viena bezmaksas semināra apmeklēšana var atmaksāties ar desmitiem un simtiem izdevušos darījumu!

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Novērtējiet šo rakstu
(0)