0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIVeterinārās zāles drīkstēs izsniegt arī veterinārārsta un farmaceita asistenti

Veterinārās zāles drīkstēs izsniegt arī veterinārārsta un farmaceita asistenti

Zemkopības ministrija (ZM) izstrādājusi jaunu Ministru kabineta (MK) noteikumu projektu „Kārtība, kādā izsniedz, anulē un pagarina derīguma termiņu sertifikātam veterināro zāļu izplatīšanai un reģistrē sertificēto personu”, ko 21. februārī izsludināja Valsts sekretāru sanāksmē. Noteikumu projekts izstrādāts saskaņā ar grozījumiem Farmācijas likumā. Noteikumu projektā ietveras līdz šim spēkā esošās prasības, kas noteiktas MK 2011. gada 4. oktobra noteikumos Nr.758 „Kārtība, kādā izsniedz, anulē un pagarina derīguma termiņu sertifikātam veterināro zāļu izplatīšanai un reģistrē sertificēto personu”, papildus ietverot prasības par personas, kas vēlas saņemt sertifikātu veterināro zāļu izplatīšanai, kvalifikācijas pārbaudes programmu un kvalifikācijas novērtēšanas kārtību. Jaunā kārtība paredz, ka veterinārajās aptiekās un…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Zemkopības ministrija (ZM) izstrādājusi jaunu Ministru kabineta (MK) noteikumu projektu „Kārtība, kādā izsniedz, anulē un pagarina derīguma termiņu sertifikātam veterināro zāļu izplatīšanai un reģistrē sertificēto personu”, ko 21. februārī izsludināja Valsts sekretāru sanāksmē. Noteikumu projekts izstrādāts saskaņā ar grozījumiem Farmācijas likumā.

Noteikumu projektā ietveras līdz šim spēkā esošās prasības, kas noteiktas MK 2011. gada 4. oktobra noteikumos Nr.758 „Kārtība, kādā izsniedz, anulē un pagarina derīguma termiņu sertifikātam veterināro zāļu izplatīšanai un reģistrē sertificēto personu”, papildus ietverot prasības par personas, kas vēlas saņemt sertifikātu veterināro zāļu izplatīšanai, kvalifikācijas pārbaudes programmu un kvalifikācijas novērtēšanas kārtību.

Jaunā kārtība paredz, ka veterinārajās aptiekās un aptiekās, kas izplata veterinārās zāles, turpmāk veterinārās zāles drīkstēs izsniegt ne tikai farmaceiti, veterinārārsti vai veterinārfeldšeri, bet arī veterinārārsta asistenti un farmaceita asistenti, ja tie ir saņēmuši Latvijas Veterinārārstu biedrības (LVB) izsniegtu sertifikātu veterināro zāļu izplatīšanai. Personai, kas vēlēsies saņemt sertifikātu, ir jāiesniedz LVB iesniegums, attiecīga izglītības diploma kopija un jānokārto kvalifikācijas pārbaudes eksāmens. Nepieciešamos dokumentus var iesniegt arī elektroniski.

Jaunie noteikumi vēl jāapstiprina valdībā.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: