0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

NODOKĻIVID skaidro PVN deklarācijas pielikuma Pārskata par nekustamā īpašuma izmantošanu, aizpildīšanas kārtību

VID skaidro PVN deklarācijas pielikuma Pārskata par nekustamā īpašuma izmantošanu, aizpildīšanas kārtību

Valsts ieņēmumu dienests ir sagatavojis metodisko materiālu "Pievienotās vērtības nodokļa deklarācijas pielikuma  "Pārskata par nekustamā īpašuma izmantošanu", aizpildīšanas kārtība", ņemot vērā, ka  Ministru kabineta 2013.gada 15.janvāra noteikumi Nr.40 "Noteikumi par pievienotās vērtības nodokļa deklarāciju" nosaka jauna pievienotās vērtības nodokļa deklarācijas pielikuma – Pārskata par nekustamā īpašuma izmantošanu,  veidlapu paraugus un to aizpildīšanas kārtību. Pārskats par nekustamā īpašuma izmantošanu ( PVN 7 pārskats) sastāv no divām daļām:  "I. Par nekustamā īpašuma reģistrāciju (A sadaļa) un nekustamā īpašuma izslēgšanu no reģistra (C sadaļa)" ; "II. Par nekustamā īpašuma izmantošanu taksācijas gadā (B sadaļa)" . VID skaidrojumā minēti vairāki konkrēti piemēri, kā sagatavojams pārskats, kā arī sniegts veidlapas aizpildīšanas…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Valsts ieņēmumu dienests ir sagatavojis metodisko materiālu "Pievienotās vērtības nodokļa deklarācijas pielikuma  "Pārskata par nekustamā īpašuma izmantošanu", aizpildīšanas kārtība", ņemot vērā, ka  Ministru kabineta 2013.gada 15.janvāra noteikumi Nr.40 "Noteikumi par pievienotās vērtības nodokļa deklarāciju" nosaka jauna pievienotās vērtības nodokļa deklarācijas pielikuma – Pārskata par nekustamā īpašuma izmantošanu,  veidlapu paraugus un to aizpildīšanas kārtību.

Pārskats par nekustamā īpašuma izmantošanu ( PVN 7 pārskats) sastāv no divām daļām:
  •  "I. Par nekustamā īpašuma reģistrāciju (A sadaļa) un nekustamā īpašuma izslēgšanu no reģistra (C sadaļa)" ;
  • "II. Par nekustamā īpašuma izmantošanu taksācijas gadā (B sadaļa)" .
VID skaidrojumā minēti vairāki konkrēti piemēri, kā sagatavojams pārskats, kā arī sniegts veidlapas aizpildīšanas piemērs. VID metodisko materiālu var lejuplādēt pdf formātā šeit.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: