0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

ŽURNĀLS BILANCEBILANCES RAKSTIVidējā izpeļņa par diviem atvaļinājumiem pēc kārtas

Vidējā izpeļņa par diviem atvaļinājumiem pēc kārtas

Maija Grebenko, Mg.sci.oec., žurnāla Bilance galvenā redaktore

Darbiniekam piešķirts papildatvaļinājums no 25.10. līdz 29.10. un pēc divām brīvdienām piešķirts ikgadējais apmaksātais atvaļinājums no 01.11. līdz 07.11., vienojoties, ka apmaksa tiks veikta nākamajā darba samaksas izmaksas dienā. Vai ir piemērojams viens vidējais aprēķins, jo starp atvaļinājumiem ir pārtraukums? Atbilde Sakarā ar to, ka aprēķins šiem diviem atvaļinājumiem tiek veikts no dažādiem sešu kalendāra mēnešu periodiem un varētu dod atšķirīgu rezultātu, domāju, ka tomēr būtu jāveic divi atšķirīgi aprēķini neatkarīgi no izmaksas datuma, lai neaprēķinātu kaut vai par 5 centiem mazāk.…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Vidējā izpeļņa par diviem atvaļinājumiem pēc kārtas
Foto: cottonbro – Pexels
Darbiniekam piešķirts papildatvaļinājums no 25.10. līdz 29.10. un pēc divām brīvdienām piešķirts ikgadējais apmaksātais atvaļinājums no 01.11. līdz 07.11., vienojoties, ka apmaksa tiks veikta nākamajā darba samaksas izmaksas dienā. Vai ir piemērojams viens vidējais aprēķins, jo starp atvaļinājumiem ir pārtraukums?

Atbilde

Maija Grebenko
Maija Grebenko,
Mg.sci.oec.,
žurnāla Bilance
galvenā redaktore
Foto: Aivars Siliņš
Sakarā ar to, ka aprēķins šiem diviem atvaļinājumiem tiek veikts no dažādiem sešu kalendāra mēnešu periodiem un varētu dod atšķirīgu rezultātu, domāju, ka tomēr būtu jāveic divi atšķirīgi aprēķini neatkarīgi no izmaksas datuma, lai neaprēķinātu kaut vai par 5 centiem mazāk. NB! Vienojoties ar darbinieku par atvaļinājuma izmaksas dienu, ieteicams ierakstīt konkrētu datumu, jo atsevišķos gadījumos bijuši strīdi par to, kuru datumu uzskatīt par "nākamo darba samaksas izmaksas dienu". Publicēts žurnāla “Bilance” 2021. gada oktobra (478.) numurā.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: