0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

GRĀMATVEDĪBAZvērināta revidenta konsultācijas

Zvērināta revidenta konsultācijas

Lietišķās informācijas dienests sadarbībā ar zvērinātu revidenti Aiju Kalniņu piedāvā konsultācijas par aktualitātēm normatīvajos aktos!

Lai Jums būtu pilnīga pārliecība, ka esat nekļūdīgi izvērtējuši visas normatīvajos aktos noteiktās prasības, kas attiecas uz Jūsu biznesu,  Lietišķās informācijas dienests sadarbībā ar zvērinātu revidenti Aiju Kalniņu piedāvā konsultācijas gan par jaunākajām aktualitātēm normatīvajos aktos, gan par spēkā esošajiem “spēles noteikumiem” biznesā.

Savu jautājumu zvērinātajai revidentei uzdodiet, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni Lietišķās informācijas dienesta Klientu servisam- 67606110. Un zvērināta revidente ar Jums sazināsies, lai vienotos par Jums ērtāko atbildes saņemšanas veidu un norēķina formu.

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Lietišķās informācijas dienests sadarbībā ar zvērinātu revidenti Aiju Kalniņu piedāvā konsultācijas par aktualitātēm normatīvajos aktos! Lai Jums būtu pilnīga pārliecība, ka esat nekļūdīgi izvērtējuši visas normatīvajos aktos noteiktās prasības, kas attiecas uz Jūsu biznesu,  Lietišķās informācijas dienests sadarbībā ar zvērinātu revidenti Aiju Kalniņu piedāvā konsultācijas gan par jaunākajām aktualitātēm normatīvajos aktos, gan par spēkā esošajiem “spēles noteikumiem” biznesā. Savu jautājumu zvērinātajai revidentei uzdodiet, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni Lietišķās informācijas dienesta Klientu servisam- 67606110. Un zvērināta revidente ar Jums sazināsies, lai vienotos par Jums ērtāko atbildes saņemšanas veidu un norēķina formu.