“GRĀMATVEDĪBAS PAMATI UZŅĒMUMOS” – papildiniet zināšanas arī vasarā!

  (0)

  Sērijā BILANCES BIBLIOTĒKA iznācis grāmatas “GRĀMATVEDĪBAS PAMATI UZŅĒMUMOS” trešais izdevums. Tas ir pārstrādāts atbilstoši 2019. gada 1. janvārī spēkā esošajai normatīvajai bāzei un jaunā Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likuma normām un lietotajiem terminiem.

  Grāmata papildināta ar piemēriem, paškontroles jautājumiem un uzdevumiem, kā arī grāmatas pielikumā dots grāmatvedības kontu plāna paraugs, kurš palīdzēs ne vien grāmatvedības pamatu apguvē, bet var būt noderīgs arī konkrēta uzņēmuma kontu plāna izstrādē.

  Grāmatā sniegtās zināšanas būs noderīgas grāmatvedības un finanšu speciālistiem, uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem, studentiem un visiem tiem, kas vēlas uzsākt grāmatvedības pamatu apguvi.

  Grāmatas autori ir Inguna Leibus, Regīna Grigorjeva, Anna Jesemčika, Anastasija Svarinska.

  Grāmatu varat iegādāties šeit

  Grāmatā grāmatvedības pamatu teorētisko izklāstu papildina uzskatāmi piemēri. Katras nodaļas noslēgumā doti paškontroles jautājumi un pašmācības uzdevumi, kas palīdzēs pārbaudīt un nostiprināt iegūtās zināšanas. Apstiprinājumu tam, ka uzdevumi atrisināti pareizi, iespējams gūt grāmatas beigās, atrodot uzdevumu risinājumus un atbildes.
  Grāmatas pielikumā dots grāmatvedības kontu plāna paraugs, kurš palīdzēs ne vien grāmatvedības pamatu apguvi, bet var būt noderīgs konkrēta uzņēmuma kontu plāna izstrādē. Grāmatvedības konti veidoti atbilstoši Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likuma normām, neietverot kontus, kuri varētu būt uzņēmumos, kas gada pārskatu sagatavo saskaņā ar starptautiskajiem grāmatvedības standartiem, piemēram, bioloģisko aktīvu, ieguldījumu īpašumu un atliktā nodokļa uzskaitei.
  Lai atvieglotu mācību procesu un ar grāmatvedību saistīto terminu izpratni, grāmatas beigās dota grāmatā lietoto terminu skaidrojošā vārdnīca. Turklāt grāmatas otrajā izdevumā katram terminam dots arī angliskais tulkojums.
  Grāmata paredzēta augstskolu un citu mācību iestāžu pilna un nepilna laika studentiem. Tā noderēs arī uzņēmējiem, dažādu nozaru pārstāvjiem un visiem, kas vēlas uzsākt grāmatvedības pamatu apguvi grāmatvedības kursos vai pašmācības ceļā, kā arī ikvienam vadītājam, kas nolems sava mikrouzņēmuma grāmatvedību kārtot paša spēkiem.

  PAR AUTORĒM:

  Inguna Leibus ir ekonomikas doktore, daudzu zinātnisku un praktisku rakstu autore, sagatavojusi vairākas grāmatas tiem, kuri darbojas biznesā un grib apgūt nodokļu piemērošanu un grāmatvedības kārtošanu. Grāmata Pašnodarbināto grāmatvedība un nodokļi  tās lielās popularitātes dēļ ir piedzīvojusi jau 5 izdevumus!

  • Regīna Grigorjeva ir uzkrājusi 40 gadu pieredzi, mācot studentus un vadot kursus grāmatvedībā, tādējādi palīdzēdama apgūt zināšanas iesācējiem un paaugstināt profesionālo kvalifikāciju grāmatvežiem.
  • Anna Jesemčika ir ekonomikas maģistre, vairāku zinātnisku un praktisku rakstu autore. Viņai ir ilggadēja pieredze studentu izglītošanā un profesionālu grāmatvežu kvalifikācijas paaugstināsanā. Praktiskā darba pieredzi ieguvusi, ilgus gadus strādādama par galveno grāmatvedi un joprojām – par zvērinātu revidenti.
  • Anastasija Svarinska ir ekonomikas maģistre. Arī viņai ir ilggadēja pieredze studentu mācīšanā un profesionālu gramatvežu kvalifikācijas celšanā. Praktiskā darba pieredze ir iegūta, ilglaicīgi strādājot dažādos uzņēmumos.

  Vairāk par grāmatu var uzzināt šeit.

  Grāmatu varat iegādāties šeit.

  Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Novērtējiet šo rakstu
  (0)