0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIDATU aizsardzības dokumentu paraugi

DATU aizsardzības dokumentu paraugi

Uzņēmuma Squalio speciālisti ir sagatavojuši ieteikumus un veidlapu paraugus saistībā ar datu aizsardzības pasākumiem uzņēmumos un iestādēs. Informācijas drošības politika Informacijas drosibas politika_LV Katrā uzņēmumā ir nepieciešams rakstveidā nodibināt iekšējo kārtību, kādā informācija tiek uzņēmumā glabāta un apstrādāta, kā arī darbinieku atbildību darbībās ar informāciju. Darbinieka – datu subjekta piekrišanas apliecinājums Darbinieka ka datu subjekta piekrisana_LV Kopumā darbinieku datu apstrādes likumība ir balstīta normatīvo aktu prasībās. Tomēr ir situācijas, kad darba devējs vēlas apkopot un izmantot kādu papildus informāciju par darbiniekiem (piem., izmantot darbinieka fotogrāfijas uzņēmuma mārketinga nolūkiem), tādā gadījumā ir nepieciešams saņemt darbinieka rakstisku piekrišanu šādai datu izmantošanai. Jebkura…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī*

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Uzņēmuma Squalio speciālisti ir sagatavojuši ieteikumus un veidlapu paraugus saistībā ar datu aizsardzības pasākumiem uzņēmumos un iestādēs.
  1. Informācijas drošības politika
Informacijas drosibas politika_LV

Katrā uzņēmumā ir nepieciešams rakstveidā nodibināt iekšējo kārtību, kādā informācija tiek uzņēmumā glabāta un apstrādāta, kā arī darbinieku atbildību darbībās ar informāciju.

  1. Darbinieka – datu subjekta piekrišanas apliecinājums
Darbinieka ka datu subjekta piekrisana_LV

Kopumā darbinieku datu apstrādes likumība ir balstīta normatīvo aktu prasībās. Tomēr ir situācijas, kad darba devējs vēlas apkopot un izmantot kādu papildus informāciju par darbiniekiem (piem., izmantot darbinieka fotogrāfijas uzņēmuma mārketinga nolūkiem), tādā gadījumā ir nepieciešams saņemt darbinieka rakstisku piekrišanu šādai datu izmantošanai.

  1. Jebkura datu subjekta piekrišanas apliecinājums
Jebkuras fiz personas datu subjekta piekrisana_LV

Lai apkopotu un izmantotu jebkuras fiziskas personas datus, ja šāda datu apstrāde neizriet no normatīvo aktu prasībām, ir obligāti nepieciešams saņemt attiecīgās fiziskās personas rakstisku piekrišanu. Personai jābūt informētai, kādiem nolūkiem tās dati tiek ievākti, kādas darbības tiek ar šiem datiem veiktas un cik ilgi.

  1. Pilnvara
Pilnvara darbiniekam datu apstradei_LV

Uzņēmumam ir pienākums nodibināt kārtību, kādā tā darbinieki piekļūst uzņēmuma apkopotajiem un izmantotajiem datiem. Pilnvara ir izsniedzama konkrētiem darbiniekiem, noteiktu datu apstrādei, noteiktām darbībām, un iespējams, uz noteiktu laiku.

  1. Līguma klauzulas sadarbības partneriem
Punkti sadarbibas ligumiem ar partneriem_LV

Nododot datus apstrādei jebkuriem līguma partneriem, ir nepieciešams norādīt šādiem partneriem  par nodoto datu apstrādes prasībām un termiņiem, kas jāievēro. Jo īpaši tas ir būtiski nododot datus uz trešajām valstīm, proti, ārpus ES un EEZ.

  1. Datu aizsardzības atruna
Juridiska atruna interneta vietne_LV

Ievācot datus apstrādei interneta vietnē, ir nepieciešams iegūt fiziskās personas - datu subjekta piekrišanu darbībām ar tās datiem un jāinformē šī fiziskā persona par tās tiesībām attiecībā uz savu datu aizsardzību, tajā skaitā, to, kādiem nolūkiem dati tiek ievākti, kādas darbības ar tiem tiks veiktas un cik ilgi.

  1. Vēstule – atbilde uz fiziskās personas pieprasījumu par saviem datiem
Paraugs atbildei uz datu subjekta pieprasijumu_LV

Jebkurai fiziskajai personai ir tiesības prasīt jebkurai personai informāciju par to, kā šīs fiziskās personas dati tiek izmantoti. Atbilde datu turētājam ir jāsniedz ne vēlāk kā 1 mēneša laikā no fiziskās personas pieprasījuma saņemšanas. Šādā vēstulē ir nepieciešams atbildēt uz visiem fizisko personu interesējošiem jautājumiem, izņemot, ja to aizliedz likums vai tas var aizskart citu fizisko personu tiesības.

Privatuma politika_paraugs Sikdatnu izmantosanas noteikumi_paraugs

Datu valsts inspekcijas vadlīnijas un paraugi: