0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

NODOKĻIIzmaiņas zemu nodokļu vai beznodokļu valstu un teritoriju sarakstā

Izmaiņas zemu nodokļu vai beznodokļu valstu un teritoriju sarakstā

Sākot ar 2024. gada 1. martu, piemērojams jauns zemu nodokļu vai beznodokļu valstu un teritoriju saraksts, kurā ir nelielas izmaiņas no iepriekšējā. Zemu nodokļu vai beznodokļu valstis un teritorijas ir jurisdikcijas, kas iekļautas ar Eiropas Savienības Padomes 2023. gada 17. oktobra secinājumiem par pārskatīto ES sarakstu ar jurisdikcijām, kas nodokļu nolūkos nesadarbojas (C/2023/437), apstiprinātajā I pielikumā. Ar 2024. gada 1. martu aktuālajā sarakstā ir iekļautas šādas zemu nodokļu vai beznodokļu valstis un teritorijas: 1) Angiljas teritorija; 2) Antigva un Barbuda; 3) ASV Guamas teritorija; 4) ASV Samoa teritorija; 5) ASV Virdžīnu salu teritorija; 6)…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī *

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

ABONĒT

* Atjaunojas automātiski, vari pārtraukt jebkurā brīdī!

 Jau ir BilancePLZ abonements?
Pieslēdzies

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: Unsplash

Sākot ar 2024. gada 1. martu, piemērojams jauns zemu nodokļu vai beznodokļu valstu un teritoriju saraksts, kurā ir nelielas izmaiņas no iepriekšējā.

Zemu nodokļu vai beznodokļu valstis un teritorijas ir jurisdikcijas, kas iekļautas ar Eiropas Savienības Padomes 2023. gada 17. oktobra secinājumiem par pārskatīto ES sarakstu ar jurisdikcijām, kas nodokļu nolūkos nesadarbojas (C/2023/437), apstiprinātajā I pielikumā.

Ar 2024. gada 1. martu aktuālajā sarakstā ir iekļautas šādas zemu nodokļu vai beznodokļu valstis un teritorijas:

1) Angiljas teritorija; 2) Antigva un Barbuda; 3) ASV Guamas teritorija; 4) ASV Samoa teritorija; 5) ASV Virdžīnu salu teritorija; 6) Fidži Republika; 7) Krievijas Federācija; 8) Palau Republika; 9) Panamas Republika; 10) Samoa Neatkarīgā Valsts; 11) Trinidādas un Tobāgo Republika; 12) Vanuatu.

No aktuālā saraksta svītrotas: Bahamu Sadraudzība, Beliza, Seišelu Salu Republika un Tērksas un Kaikosas salu teritorija.

Lasiet arī: