0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

PERSONĀLSKas jādara, lai saņemtu no PNB konta neizņemtu VSAA maksājumu

Kas jādara, lai saņemtu no PNB konta neizņemtu VSAA maksājumu

Ja AS „PNB Banka” bankas kontā ir palikušas neizņemtas pensijas vai pabalsti, sākot no 22.augusta tos izmaksā AS „Citadele banka”, informē Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA). Bijušajiem PNB bankas klientiem, kam jau ir konts Citadeles bankā (ikdienas norēķinu vai debeta konts, bet neder depozīta konts, krājkonts, kredīkartes konts), PNB bankas kontā palikusī nauda tiks automātiski pārskaitīta uz viņu Citadeles bankas kontu 22.augustā. Ja klienti izvēlēsies Citadeles bankas kontā turpmāk saņemt pensiju vai pabalstu, par to iespējami ātri jāinformē VSAA. Tie bijušie PNB bankas klienti, kuriem nav konta Citadeles bankā, no 22.augusta turpmāko mēnesi var doties uz noteiktām PNB bankas filiālēm, līdzi ņemot pasi vai…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Ja AS „PNB Banka” bankas kontā ir palikušas neizņemtas pensijas vai pabalsti, sākot no 22.augusta tos izmaksā AS „Citadele banka”, informē Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA).

Bijušajiem PNB bankas klientiem, kam jau ir konts Citadeles bankā (ikdienas norēķinu vai debeta konts, bet neder depozīta konts, krājkonts, kredīkartes konts), PNB bankas kontā palikusī nauda tiks automātiski pārskaitīta uz viņu Citadeles bankas kontu 22.augustā.

Ja klienti izvēlēsies Citadeles bankas kontā turpmāk saņemt pensiju vai pabalstu, par to iespējami ātri jāinformē VSAA.

Tie bijušie PNB bankas klienti, kuriem nav konta Citadeles bankā, no 22.augusta turpmāko mēnesi var doties uz noteiktām PNB bankas filiālēm, līdzi ņemot pasi vai ID karti, kur noformējot nepieciešamos dokumentus, bankas noteiktajā kārtībā varēs saņemt arī nesaņemto pensiju vai pabalstu. Ja vēlēsies, varēs bankā uzrakstīt arī VSAA adresētu iesniegumu, kur turpmāk pārskaitīt VSAA maksāto pensiju vai pabalstu.

Kas bijušajiem PNB klientiem ir jādara, lai pensiju vai pabalstu saņemtu turpmāk

Jāatver jauns konts un jāiesniedz iesniegums VSAA par turpmāko penijas vai pabalsta izmaksu. Kontu var atvērt jebkurā izvēlētajā kredītiestādē vai Pasta norēķinu sistēmā(PNS). VSAA aicina to izdarīt pēc iespējas ātrāk!

Iesniegumus var iesniegt klātienē jebkurā VSAA nodaļā, vienotajos valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centros, nosūtīt pa pastu, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, uz e-pastu edoc@vsaa.gov.lv vai iesniegt, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv Iesniegums iestādei.

Jaugustā vēl bija gaidāma pensija vai pabalsts, VSAA maksājumu uz jauno kontu veiks nekavējoties pēc iesnieguma saņemšanas.

Turpmāk pensiju vai pabalstu jums iepriekš noteiktajos mēneša datumos VSAA pārskaitīs uz jauno kontu.

Pensiju saņēmēji var izmantot arī iespēju saņemt VSAA maksājumu ar piegādi dzīvesvietā. Pirms to izvēlēties, ieteicams konsultēties VSAA nodaļā par pakalpojuma cenu un piegādes datumu. Arī šajā gadījumā jāiesniedz VSAA iesniegums, ka turpmāk vēlas pensiju saņemt ar piegādi dzīvesvietā, norādot tās adresi.

Par visiem neskaidrajiem ar pensiju un pabalstu izmaksu saistītajiem jautājumiem aicinām vērsties VSAATālr.: 64507020, E-pasts: konsultacijas@vsaa.gov.lv

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: