Aicina pieteikties konkursam “Eksporta un inovācijas balva 2019”

0
3
(0)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina pieteikties konkursam “Eksporta un inovācijas balva 2019”. Pretendentiem līdz  6. septembrim konkursa mājaslapā  ir jāiesniedz aizpildīta atbilstošās kategorijas anketa. Pieteikties var vairākās kategorijās vienlaikus. Produktu vērtēšanas kategorijās var pieteikt vairākus produktus, par katru aizpildot atsevišķu anketu.

Konkursu LIAA sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīko jau piecpadsmito gadu, un tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Kategorijā “Eksportspējīgākais komersants” meklē komersantus, kuri guvuši apstiprinājumu savam talantam ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē! Kategorijā uzņēmēji tiek vērtēti divās grupās – lielie, vidējie un mazie.

Kategorija “Importa aizstājējprodukts” izceļ komersantus, kuru radītie produkti spēj konkurēt un izrādījušies labāki par ārvalstīs ražotajiem!

Radošums ir bieži lietots vārds, bet ko tas īsti nozīmē – nav nemaz tik viegli pateikt. Vieglāk pateikt, ko tas nenozīmē – radošuma pretstats ir imitācija. Kategorija, kas nepazīst imitācijas – “Inovatīvākais produkts”.

Savukārt kategorijā “Rūpnieciskais dizains” LIAA vēlas izcelt tos, kuri spējuši radīt ne tikai eksportspējīgus, bet arī pievilcīgus un mūsdienīgus produktus.

Konkursā “Eksporta un inovācijas balva” par tradīciju ir kļuvis arī apbalvot uzņēmumu, kam Latvijas vārdu pasaulē nest ir izdevies īpaši spilgti. Uzņēmumu, kura eksporta rādītāji apliecina – jā, mēs, latvieši, varam! Uzņēmumu, kuru saucam par “Eksporta čempionu”. Šim titulam komersanti nepiesakās, to nopelna. Eksporta un inovācijas balvas patrons un šī titula pasniedzējs ir Valsts prezidents.

Piedaloties konkursā uzņēmums gūst iespēju saņemt naudas balvu darījuma brauciena apmaksai vai reklāmas laukumu kādā no LIAA izdevumiem, kā arī tiesības izmantot Eksporta un inovācijas balvas 2019 laureāta zīmi savos mārketinga materiālos un uz produkta iepakojuma.

Konkursa pretendentu vērtēšana notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā žūrijas komisija vērtē uzņēmēju sniegto informāciju pieteikuma anketās. Otrajai kārtai izvirzītos uzņēmumus žūrijas komisija apmeklēs klātienē.

Dalība konkursā ir bez maksas. Šeit lasāms konkursa nolikums.

Novērtējiet šo rakstu
(0)