Balva GADA TAUTSAIMNIECE 2019 piešķirta izdevniecības dibinātājai AIVAI VĪKSNAI

(5)
Aiva Vīksna ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Foto: LDDK

Sveicam  mūsu izdevniecības LIETIŠĶĀS INFORMĀCIJAS DIENESTS (www.lid.lv) dibinātāju AIVU VĪKSNU ar augsto novērtējumu – titulu GADA TAUTSAIMNIECE 2019!

Viņa sevi spējusi pierādīt, darbojoties dažādās tautsaimniecības nozarēs! Vienlaikus AIVA VĪKSNA ir gan darbojusies kā viceprezidente darba devēju lielākajā organizācijā, gan apvienojusi un motivējusi sievietes vadītājas nevalstiskajā organizācijā LĪDERE un tās rīkotajos pasākumos. Lai pietiek enerģijas, uzņēmības, optimisma un radošu ideju arī turpmāk!

Lai godinātu uzņēmīgākos un sociāli atbildīgākos darba devējus, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un tās sadarbības partneri rīkoja LDDK Gada balvas 2019 pasniegšanas ceremoniju. LDDK Gada balva ir augsts novērtējums sociāli atbildīgam uzņēmējam, kas ar savu piemēru veicina uzņēmējdarbības un darba devēju reputācijas paaugstināšanos. Tautsaimnieka balvu tradicionāli pasniedz Valsts prezidents.

Šogad LDDK 12 gada balvas tiks pasniegtas sekojošās nominācijās: labākajiem darba devējiem vadošajās Latvijas tautsaimniecības nozarēs, labākajam darba devējam (valsts/pašvaldību kapitālsabiedrībai), tautsaimniekam/ tautsaimniecei.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Novērtējiet šo rakstu
(5)