0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

NODOKĻILatvija un Ķīna radīs investoriem labvēlīgāku nodokļu režīmu

Latvija un Ķīna radīs investoriem labvēlīgāku nodokļu režīmu

Lai veicinātu komercdarbību Latvijā un Ķīnā, kā arī atvieglotu Latvijas investoru darbību Ķīnā un otrādi, Ministru kabinets otrdien, 9. augustā, atbalstīja Protokola, ar ko groza Latvijas Republikas valdības un Ķīnas Tautas Republikas valdības līgumu par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma un kapitāla nodokļiem, parakstīšanu, informē Agnese Beļkevičano Finanšu ministrijas Komunikācijas nodaļas. Līdz ar Protokola spēkā stāšanos līgumslēdzēju valstu potenciālajiem investoriem tiks radīts labvēlīgāks nodokļu uzlikšanas režīms otrā līgumslēdzējā valstī attiecībā uz ienākumiem no starptautiskajiem dzelzceļa pārvadājumiem, kā arī attiecībā uz autoratlīdzībām, kas rodas otrā valstī. Tiks samazinātas maksimāli pieļaujamās nodokļu likmes (no 10 uz 7%),…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Lai veicinātu komercdarbību Latvijā un Ķīnā, kā arī atvieglotu Latvijas investoru darbību Ķīnā un otrādi, Ministru kabinets otrdien, 9. augustā, atbalstīja Protokola, ar ko groza Latvijas Republikas valdības un Ķīnas Tautas Republikas valdības līgumu par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma un kapitāla nodokļiem, parakstīšanu, informē Agnese Beļkevičano Finanšu ministrijas Komunikācijas nodaļas.
Līdz ar Protokola spēkā stāšanos līgumslēdzēju valstu potenciālajiem investoriem tiks radīts labvēlīgāks nodokļu uzlikšanas režīms otrā līgumslēdzējā valstī attiecībā uz ienākumiem no starptautiskajiem dzelzceļa pārvadājumiem, kā arī attiecībā uz autoratlīdzībām, kas rodas otrā valstī.
Tiks samazinātas maksimāli pieļaujamās nodokļu likmes (no 10 uz 7%), pēc kurām autoratlīdzībām tiek uzlikti nodokļi to izcelsmes valstī, ja autoratlīdzību patiesā labuma guvējs ir otras līgumslēdzējas valsts rezidents.
Līgumā noteiktie atvieglojumi, kas pašlaik tiek piemēroti kuģu vai gaisa kuģu starptautiskās satiksmes uzņēmumiem, tiks piemēroti arī starptautiskā dzelzceļa transporta uzņēmumiem.
Pašlaik līgumslēdzējas valsts investoriem otrā līgumslēdzējā valstī tiek uzlikti nodokļi saskaņā ar 1996.gada 7.jūnijā parakstīto Latvijas Republikas valdības un Ķīnas Tautas Republikas valdības līgumu par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma un kapitāla nodokļiem.
Likumprojektu skatīt MK mājas lapā:
http://www.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40222348&mode=mk&date=2011-08-09.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: